Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wykończenie domu w TAKTO Finanse

Każda osoba, która musiała mierzyć się z wykończeniem domu z pewnością potwierdzi, że koszty zakupu materiałów i wynajęcia ekipy budowlanej mogą przypominać studnię bez dna. Wielu osobom nie udaje się zmieścić w założonym na początku prac budżecie – prawdziwy problem zaczyna się jednak w momencie, w którym zaczyna brakować pieniędzy na fundamentalne prace i podstawowe wyposażenie.

Na szczęście, pożyczka na wykończenie domu od firmy TAKTO jest dostępna od ręki. Wystarczy jedynie określić niezbędną kwotę, wypełnić błyskawiczny wniosek internetowy i oczekiwać na decyzję pożyczkową i przelew gotówki.

Kiedy pożyczka na wykończenie domu może okazać się nieoceniona?

Kompleksowe prace wykończeniowe to długofalowy proces, który może okazać się niezwykle kosztowny. Rosnące ceny materiałów budowlanych i duży popyt na usługi remontowe sprawiają, że pierwotnie oszacowany kosztorys może okazać się niemożliwy do zrealizowania. Choć część wydatków, związanych z aranżacją domu, można przesunąć w czasie o kolejne miesiące, niektóre prace budowlane należy przeprowadzić w pierwszym możliwym terminie.

Jeśli odbierasz dom lub mieszkanie w stanie deweloperskim, z pewnością nie musisz martwić się o koszty, związanych m.in. ze stolarką okienną. Niestety, czekają na Ciebie wydatki, związane z aranżacją kuchni, łazienki czy sypialni – niezbędnych do codziennego funkcjonowania pomieszczeń. Część osób decyduje się wówczas na pośpieszne cięcie założonych kosztów, dzięki czemu będą w stanie pobieżnie przygotować się do przeprowadzki. Niestety, rezygnacja z towarów wysokiej jakości może negatywnie odbić się na kondycji domu w przyszłości.

Pożyczka na wykończenie domu to inwestycja na wiele lat

Uniknij szkodliwych kompromisów i skorzystaj z taniej pożyczki od TAKTO Finanse. Zapewniamy nawet 12 000 złotych, które dzielimy na 42 niskie raty, które bez trudu wpasują się nawet w nadwyrężony remontem. Zapoznaj się z kalkulatorem finansowym naszej firmy, złóż wniosek online i obserwuj, jak pożyczka na wykończenie domu zasila Twoje konto nawet w 15 minut.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni