Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
40 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wykończenie domu w TAKTO Finanse

Każda osoba, która musiała mierzyć się z wykończeniem domu z pewnością potwierdzi, że koszty zakupu materiałów i wynajęcia ekipy budowlanej mogą przypominać studnię bez dna. Wielu osobom nie udaje się zmieścić w założonym na początku prac budżecie – prawdziwy problem zaczyna się jednak w momencie, w którym zaczyna brakować pieniędzy na fundamentalne prace i podstawowe wyposażenie.

Na szczęście, pożyczka na wykończenie domu od firmy TAKTO jest dostępna od ręki. Wystarczy jedynie określić niezbędną kwotę, wypełnić błyskawiczny wniosek internetowy i oczekiwać na decyzję pożyczkową i przelew gotówki.

Kiedy pożyczka na wykończenie domu może okazać się nieoceniona?

Kompleksowe prace wykończeniowe to długofalowy proces, który może okazać się niezwykle kosztowny. Rosnące ceny materiałów budowlanych i duży popyt na usługi remontowe sprawiają, że pierwotnie oszacowany kosztorys może okazać się niemożliwy do zrealizowania. Choć część wydatków, związanych z aranżacją domu, można przesunąć w czasie o kolejne miesiące, niektóre prace budowlane należy przeprowadzić w pierwszym możliwym terminie.

Jeśli odbierasz dom lub mieszkanie w stanie deweloperskim, z pewnością nie musisz martwić się o koszty, związanych m.in. ze stolarką okienną. Niestety, czekają na Ciebie wydatki, związane z aranżacją kuchni, łazienki czy sypialni – niezbędnych do codziennego funkcjonowania pomieszczeń. Część osób decyduje się wówczas na pośpieszne cięcie założonych kosztów, dzięki czemu będą w stanie pobieżnie przygotować się do przeprowadzki. Niestety, rezygnacja z towarów wysokiej jakości może negatywnie odbić się na kondycji domu w przyszłości.

Pożyczka na wykończenie domu to inwestycja na wiele lat

Uniknij szkodliwych kompromisów i skorzystaj z taniej pożyczki od TAKTO Finanse. Zapewniamy nawet 12 000 złotych, które dzielimy na 40 niskich rat, które bez trudu wpasują się nawet w nadwyrężony remontem. Zapoznaj się z kalkulatorem finansowym naszej firmy, złóż wniosek online i obserwuj, jak pożyczka na wykończenie domu zasila Twoje konto nawet w 15 minut.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim