Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wykończenie mieszkania od TAKTO Finanse

Na przestrzeni ostatnich lat zainteresowanie kupnem własnego „M” wzrosło lawinowo. Dużą popularnością cieszyły się zarówno mieszkania o przeznaczeniu inwestycyjnym, jak i te, które umożliwiały Polakom upragnione przejście „na swoje”. Niestety, wydatki związane z pracami wykończeniowymi zazwyczaj okazują się znacznie wyższe niż początkowo zakładaliśmy. Z pomocą może przyjść wówczas pożyczka na wykończenie mieszkania od naszej firmy.

Pożyczka na wykończenie mieszkania – dlaczego nie warto z nią zwlekać?

Koszty przeprowadzenia prac remontowych nieustannie rosną – dotyczy to zarówno wynagrodzenia samych fachowców, jak i stawek za materiały budowlane. W sytuacji, gdy całkowita suma planowanego remontu znajduje się poza zasięgiem, próba uzbierania brakującej kwoty własnym nakładem sił i przełożenie remontu na później może sprzyjać dalszym wzrostom cen. Na szczęście, z pomocą może przyjść błyskawiczna pożyczka na wykończenie mieszkania od TAKTO Finanse, dzięki której będziesz w stanie natychmiast przystąpić do realizacji przyjętych prac.

Pożyczka na wykończenie mieszkania od naszej firmy może zostać przeznaczona na dowolny cel – niezależnie od tego, czy planujesz generalny remont mieszkania z rynku wtórnego, czy dobierasz meble do niemal gotowego mieszkania z rynku pierwotnego, nasz produkt finansowy z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Szybka pożyczka na wykończenie mieszkania może być tańsza niż myślisz

Opracowując nasz produkt finansowy, bierzemy pod uwagę informacje, które dostarczają nam nasi klienci. Stworzyliśmy ofertę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które korzystały w przeszłości z pożyczek pozabankowych. Opracowana przez nas kampania „Doceniamy najlepszych” jest skierowana do osób o nienagannej historii kredytowej w najważniejszych bazach BIK oraz BIG.

Osoby, które w przeszłości wykazały się sumiennością i terminowością, mogą liczyć na szereg preferencyjnych warunków, obejmujących m.in. niższe raty miesięczne, możliwość skorzystania z nieodpłatnych wakacji kredytowych czy korzystnych stawek w przypadku podjęcia decyzji o ponownym skorzystaniu z naszej oferty.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni