Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wymianę pieca – zapewnij sobie czyste powietrze

W Polsce ruszyła Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków, czyli obowiązek złożenia deklaracji o źródłach ogrzewania nieruchomości. Dzięki niej możliwa będzie skuteczna realizacja postanowień ujętych w uchwale antysmogowej. – Przypomnę, że od 1 stycznia 2022 roku korzystanie z najstarszych pieców i kotłów węglowych będzie nielegalne – zaznacza Emil Nagalewski z Polskiego Alarmu Smogowego.

Od wielu miesięcy realizowane są rządowe programy dofinansowania wymiany starszych kotłów i pieców na paliwa stałe. Warto jednak podkreślić, że dotacja nie pokrywa w pełni instalacji nowoczesnego źródła ciepła. Nieodzowną pomocą może się więc okazać pożyczka na wymianę pieca - dofinansowanie 2021?.

Pożyczka na wymianę pieca – jakie źródło ciepła wybrać?

Decydując się na pożyczkę na wymianę pieca, warto zastanowić się jakie źródło ciepła będzie najlepsze. Ważne, aby wybrana metoda odznaczała się ekologicznością i niskimi kosztami użytkowania. Wśród dostępnych nowoczesnych sposobów na ogrzewanie domu warto wymienić m.in.:

Warto nadmienić, że nieprzestrzeganie zasad uchwały antysmogowej grozi karą grzywny od 500 do 5.000 zł. Ale z pożyczką na wymianę kopciucha możesz spać spokojnie – dodatkowe środki pozwolą na termomodernizację budynku i duże oszczędności w przyszłości.

Pożyczka na wymianę pieca od TAKTO Finanse

Z naszą pożyczką na wymianę pieca możesz zdecydować się na dokładnie takie źródło ciepła, jakiego potrzebujesz. Maksymalna kwota finansowania to aż 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 niskich, wygodnych do spłacenia rat. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną i skorzystasz z automatycznego suwaka do określenia interesującej Cię kwoty pomocy i odpowiedniego okresu spłaty. Po weryfikacji i otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej gotówka pojawi się na Twoim koncie w zaledwie 15 minut.

Nie czekaj, sięgnij po pożyczkę na wymianę pieca i uniknij kary za niedostosowanie się do zapisów uchwały antysmogowej. Wypełnij wniosek online lub skontaktuj się z naszym doradcą finansowym.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni