Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Witaj szkoło - pożyczka na wyprawkę szkolną

Twoje dzieci cieszą się na powrót do szkoły, ale Ty martwisz się wysokimi kosztami ich wyprawki? Przerażają Cię ceny plecaków, piórników, zeszytów a przede wszystkim podręczników? Sytuacji zapewne nie poprawia fakt, że właśnie kończą się wakacje, które zawsze zostawiają pewną dziurę w domowych finansach. Realia są jednak nieubłagane, dlatego wyprawienie dzieci do szkoły to wydatek, którzy trzeba uwzględnić każdego roku pod koniec lata.

Szkolne zakupy bez stresu

Pożyczka na wyprawkę szkolną zapewni Twojemu dziecku wszystko, czego potrzebuje w szkole, a Ty nie nadszarpniesz domowego budżetu. Koniec wakacji i początek roku szkolnego to z pewnością trudny czas dla wielu rodziców dzieci w wieku szkolnym. Nieco lżej może być, kiedy Twoje dziecko chodzi do szkoły podstawowej i ma zapewnione podręczniki – niestety rodzice uczniów szkół średnich nie mogą liczyć na to udogodnienie. Wtedy nawet rządowe programy „Wyprawka szkolna” lub „500+” mogą okazać się niewystarczające, jeśli przyjdzie kupić dziecku nowy plecak, strój na WF czy też tablet lub laptop, które stają się dzisiaj niezbędnymi elementami w edukacji.

Pożyczka na wyprawkę szkolną z TAKTO Finanse – bezpieczny i szybko sposób na udane zakupy

Aby wyprawić dziecko do szkoły, potrzebujesz gotówki. Suma mniejszych wydatków na poszczególne przybory szkolne może okazać się wysoka, jednak nie sposób kupić wszystkiego w jednym miejscu i liczyć na możliwość rozłożenia zakupów na raty. Dlatego dobrym rozwiązaniem przed pierwszym września jest właśnie pożyczka na wyprawkę szkolną.

Pożyczka na wyprawkę szkolną z TAKTO Finanse to:

Koniec wakacji tuż, tuż. Pożyczka na wyprawkę szkolną nawet w 15 minut w TAKTO Finanse to sposób, aby Twoje dziecko rozpoczęło rok szkolny ze wszystkim, czego potrzebuje.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni