Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na wysoki procent. Nie daj się oszukać

Nieprzewidziane sytuacje, które przekraczają nasze możliwości finansowe, potrafią przewrócić życie do góry nogami. Szukając sposobów na szybki zastrzyk gotówki, warto trzymać się pewnych zasad, które uchronią nas przed padnięciem ofiarą lichwy. Sprawdź, jakie warunki powinna spełniać pożyczka na wysoki procent, żeby była bezpieczna i nie obciążyła nadmiernie domowego budżetu w przyszłych miesiącach.

Pożyczka na wysoki procent a lichwa

Lichwa polega na udzieleniu pożyczki na wysoki procent opartych na dodatkowych, ukrytych kosztach. Metoda ta jest uznawana za nieetyczną, ponieważ żeruje na złej sytuacji dłużnika, który najczęściej znajduje się w kryzysie finansowym wywołanym nagłą awarią, chorobą czy potrzebą ratowania upadającego biznesu.

Należy zaznaczyć, że lichwa jest w Polsce nielegalna, co regulują stosowne zapisy: „Kto, wyzyskując przymusowe położenie innej osoby fizycznej, prawnej albo jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej, zawiera z nią umowę, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem wzajemnym, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Niestety wiele tak zwanych „chwilówek”, czyli krótkoterminowych pożyczek na wysoki procent wiąże się z bardzo dużymi odsetkami. W dodatku wierzytelności te często muszą być spłacone już po tygodniu od otrzymania środków na konto, co sprawia, że łatwo wpaść w spiralę zadłużeń.

Pożyczka na wysoki procent – czym powinna się odznaczać?

Warto podkreślić, że rzetelna pożyczka od zaufanego przedsiębiorstwa to produkt dostosowany do wymogów rynkowych i portfela klienta. W kryzysowych sytuacjach możemy sięgnąć po pomoc sprawdzonych firm pozabankowych, które:

Wymienione warunki spełnia firma TAKTO Finanse. Nasza pożyczka charakteryzuje się długim okresem spłaty, co gwarantuje niskie, komfortowe raty. Finansowanie może wynieść nawet 12 tysięcy złotych, a gotówka pojawi się na Twoim koncie w zaledwie kwadrans po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Nie czekaj – wypełnij aplikacje online lub skontaktuj się z naszym specjalistą.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni