Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na zakup garażu

Planujesz zakup mieszkania, do którego nie przynależy żadne dedykowane miejsce parkingowe? Nie chcesz, aby Twój samochód był nieustannie narażony na groźbę stłuczki czy negatywny wpływ warunków pogodowych? Pożyczka na zakup garażu to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Dlaczego warto zdecydować się na taki krok?

 

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka na zakup garażu?

Choć nowoczesne osiedla są budowane w oparciu o przepisy budowlane, które uwzględniają rosnącą średnią aut na gospodarstwa domowe, starsze bloki były projektowane z myślą o mniejszej liczbie samochodów, będących produktami luksusowymi. Wraz ze zwiększającą się liczbą pojazdów, znalezienie dogodnego miejsca parkingowego staje się coraz trudniejsze – zwłaszcza w przypadku osiedli i miejsc, w których nie występują numerowane miejsca na własność.

Nic więc dziwnego, że osoby, które stają przed okazją wykupu miejsca na własność, bardzo chętnie decydują się na atrakcyjną ofertę, jaką jest pożyczka na zakup garażu. Dzięki takiej inwestycji zyskują oni bezpieczne miejsce do przechowywania swojego pojazdu, które może służyć również jako schowek na części zapasowe czy nieużywane na co dzień narzędzia.

 

Czy elastyczna pożyczka na zakup garażu umożliwi dochód pasywny?

Warto podkreślić również, że pożyczka na zakup garażu może mieć charakter inwestycyjny – w największych miastach w Polsce wynajem miejsca postojowego czy garażu to koszt rzędu kilkuset złotych miesięcznie. Finansując garaż za pośrednictwem pożyczki nie musimy martwić się o związane z nią koszty – nasz nowy garaż zacznie sam na siebie zarabiać.

 

Pożyczka na zakup garażu od TAKTO Finanse

Zastanawiasz się nad kupnem garażu i potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Pożyczka od naszej firmy może opiewać nawet na 12 000 złotych, które będziesz mógł spłacić w dogodnych dla siebie ratach. Nasz produkt finansowy jest rozłożony w czasie na okres od 6 do aż 42 miesiące, dzięki czemu doskonale odzwierciedla potrzeby pożyczkobiorców. Już dziś skontaktuj się ze specjalistami finansowymi firmy TAKTO Finanse i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni