Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na zakup mieszkania – czy możemy jej udzielić?

Kredyty hipoteczne na zakup wymarzonego domu lub mieszkania to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów finansowych. Liczba składanych wniosków hipotecznych nieustannie rośnie, a coraz większa liczba Polaków pragnie zainwestować swoje środki w stabilniejszy rynek nieruchomości.

Szukając źródła finansowania takiej inwestycji warto mieć na uwadze, pożyczka na zakup mieszkania jest usługą, którą świadczyć mogą jedynie banki. Sytuacja ta jest rezultatem obowiązujących obecnie przepisów, na które polskie przedsiębiorstwa finansowe nie mają wpływu. Warto pamiętać jednak, że pożyczka na zakup mieszkania od firmy pożyczkowej może okazać się niezwykle przydatna.

Jak działa bankowa pożyczka na zakup mieszkania?

Choć produkty finansowe TAKTO Finanse możesz spożytkować na dowolny cel, jednym z najważniejszych obowiązujących ją ograniczeń jest jej maksymalna wysokość. Nasza firma należy do rynkowych liderów w zakresie maksymalnej wysokości zobowiązania – zapewniamy również intuicyjne procedury składania wniosku i ich ekspresowe rozpatrzenie.

Jednakże, wyłącznie banki dysponują odpowiednim kapitałem i zdolnością prawną, wymaganymi do udzielania pożyczek na wiele tysięcy złotych – kwot, które przekraczają możliwości przedsiębiorstw pożyczkowych. Nie należy zapominać jednak, że pożyczka na zakup mieszkania może przydać się również tym osobom, które planują zakupić nieruchomość za gotówkę.

Nasza pożyczka na zakup mieszkania – jak ją zagospodarować?

Jeśli dysponujesz niezbędną kwotą do zakupu nieruchomości, lecz nie posiadasz wystarczającej nadwyżki środków, może okazać się, że zabraknie Ci pieniędzy na pokrycie wszystkich nadchodzących wydatków. Koszty, takie jak ubezpieczenie, opłaty skarbowe czy skorzystanie z usług notariusza lub rzeczoznawcy, mogą okazać się wyższe, niż początkowo sądziłeś.

Postaw na ofertę TAKTO Finanse

Choć pożyczka na zakup mieszkania nie należy do naszych produktów finansowych, możemy zaoferować Ci aż 12 000 zł, w 42 niskich ratach, które pomogą Ci pokryć bieżące wydatki. Skontaktuj się z naszymi doradcami i poznaj nasze warunki finansowania.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni