Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy pozabankowa pożyczka na zakup nieruchomości jest możliwa?

Kredyty hipoteczne przeżywają obecnie apogeum popularności. Kryzysowa kondycja polskiego złotego w połączeniu z wciąż niezaspokojonym popytem na mieszkania sprawiły, że liczba złożonych wniosków nieustannie rośnie. Warto pamiętać jednak, że pożyczka na zakup nieruchomości pozostaje domeną banków. Fakt ten wynika z zapisów polskiego prawa i leży poza gestią przedsiębiorstw finansowych. Czy oznacza to, że pożyczki pozabankowe nie mogą przysłużyć się do zakupu nieruchomości?

Pożyczka na zakup nieruchomości od firmy pozabankowej – jak działa?

Jedną z najważniejszych różnic pomiędzy bankami a przedsiębiorstwami finansowymi jest docelowe przeznaczenie pożyczki. Firmy, takie jak nasza, specjalizują się w udzielaniu pożyczek na relatywnie mniejszą wartość przy maksymalnie uproszczonych procesach i błyskawicznym czasie rozpatrzenia wniosku.

Procedury i kapitał banków sprawiają, iż mogą one udzielać pożyczek i kredytów o wielokrotnie wyższej wartości, niż miałoby to miejsce w przypadku firm pożyczkowych. Warto pamiętać jednak, że pożyczka na zakup nieruchomości od przedsiębiorstwa pozabankowego może stanowić godne uwagi zabezpieczenie w przypadku zakupu domu czy mieszkania za gotówkę.

Kiedy pożyczka na zakup nieruchomości może okazać się niezbędna?

Nawet jeśli wydaje się nam, że zgromadzone oszczędności umożliwią nam pokrycie wszystkich wydatków, związanych z zakupem nieruchomości, łączna suma pozornie drobnych wydatków może okazać się niezwykle wysoka. Rozmaite taksy, opłaty i ubezpieczenia czy skorzystanie z usług rzeczoznawcy, który potwierdzi nam, że rzeczywisty stan budynku dobrze koresponduje z deklarowanym przez sprzedawcę, może uzbierać się w pokaźną kwotę.

Skorzystaj z usług TAKTO Finanse

Choć pełnoprawna pożyczka na zakup nieruchomości jest poza naszym zasięgiem, możemy zapewnić Ci aż 12 000 zł, które podzielimy na 40 dogodnych rat. Środki te z pewnością przydadzą Ci się na adaptację zakupionego lokum do swoich potrzeb. Skontaktuj się naszymi specjalistami i dowiedz się, jaką pożyczkę możemy Ci zaproponować.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni