Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na zakup samochodu w TAKTO Finanse

Czy Twoje auto zdaje się być skarbonką bez dna? Kolejne awarie i usterki sprawiają, że jego utrzymanie staje się coraz droższe? Pożyczka na zakup samochodu od TAKTO Finanse pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy ze swoim obecnym pojazdem. Zapoznaj się z charakterystyką naszego produktu finansowego i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z oferty firmy TAKTO.

Gdy pożyczka na zakup samochodu okaże się niezbędna

Dla wielu osób, mieszkających w małych miasteczkach i na terenach podmiejskich, samochód jest fundamentalnym środkiem transportu, który znajduje się w użyciu każdego dnia. Jest niezbędny przy codziennych podróżach do pracy, sklepu czy odwożenia dziecka do szkoły. Każda niespodziewana awaria auta oznacza dla nich szereg trudności i wydatków.

W sytuacji, gdy Twoje auto spędza więcej czasu u mechanika niż na Twoim podjeździe, pożyczka na zakup samochodu staje się przemyślaną i rozsądną inwestycją. Oszczędzaj czas, pieniądze i nerwy – już dziś wymień je na nowszy, bardziej niezawodny model z pomocą TAKTO Finanse.

Nasza pożyczka na zakup samochodu występuje w wielu różnych wariantach

Niezależnie od tego, czy zgromadziłeś już część oszczędności na nowe auto, czy dopiero zaczynasz rozglądać się za odpowiednim pojazdem, limit finansowy naszej pożyczki z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferta TAKTO Finanse może opiewać nawet na 12 000 zł – dodatkowe środki zapewnią Ci większe możliwości doboru odpowiedniego samochodu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Szeroki zakres dostępnych kwot finansowania to tylko jedna z zalet naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby opracowane przez nas umowy były przejrzyste, zrozumiałe i pozbawione niejasnych zapisów. Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych i przestrzegamy ustalonych w ramach organizacji procedur, zapisanych w Zasadach Dobrych Praktyk. Posiadamy również certyfikat Audytu Etycznego i tytuł Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że pożyczka na zakup samochodu może być prostsza niż sądziłeś.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni