Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na zasiłek z MOPS – czy jest możliwa?

Wiele osób znajdujących się w trudnym położeniu życiowym, nie ma możliwości pozyskania dodatkowych środków w tradycyjny sposób, czyli przez wniosek w banku. Honorują one bowiem wyłącznie stały dochód pozyskany w wyniku wykonywania zawodu lub prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to, że osoby niezdolne do pracy, mają praktycznie odcięty dostęp do takich produktów finansowych jak kredyt ratalny. Rozwiązaniem może być kredyt w firmie pozabankowej. Jednak czy pożyczka na zasiłek mops jest możliwa?

Pożyczka na zasiłek z MOPS – czy instytucja pozabankowa może być rozwiązaniem?

Firmy pozabankowe mogą udzielać kredytów (w zależności od wewnętrznej polityki danej firmy) w oparciu o różne źródła dochodów, takich jak zasiłek macierzyński, zasiłek wychowawczy czy środki z programu 500 +. Jednak pożyczka na zasiłek z mops w większości przypadków i w sprawdzonych firmach nie będzie możliwa. Warto pamiętać, że tego rodzaju restrykcyjna polityka ma na celu chronić również pożyczkobiorcę – osoby, dla których głównym źródłem utrzymania jest zasiłek, są zdecydowanie bardziej narażone na wpadnięcie w spiralę długów.

Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę z instytucji pozabankowej, warto dowiedzieć się jakie zasiłki są uznawane jako źródło dochodu. W ten sposób ominie Cię stres związany z odrzuceniem wniosku o kredyt. Nie warto również zawyżać swoich dochodów, ponieważ wyliczona na ich podstawie zdolność oraz wysokość rat może wpłynąć na terminowe spłacanie kredytu.

Pożyczka bez stresu z TAKTO Finanse

Choć pożyczka na zasiłek z mops nie jest możliwa, jednak nie musi to oznaczać braku możliwości w pozyskaniu dodatkowej gotówki. Sprawdź ofertę od TAKTO Finanse, złóż prosty wniosek online i zyskaj pożyczkę do 12 tysięcy złotych. Pieniądze po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zostaną przesłane na konto bankowe nawet w ciągu 15 minut – bez stresu i zbędnej formalności.

Jeśli masz wątpliwości jaki zasiłek można uznać za właściwy dochód, skontaktuj się z doradcą TAKTO Finanse, które odpowie na wszystkie Twoje pytania.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni