Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na zimę – skorzystaj z oferty TAKTO Finanse

Rosnące ceny gazu i energii mogą sprawić, że chłodne miesiące upłyną nam pod znakiem wyższych niż do tej pory kosztów, związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Niespodziewanym wydatkom można jednak zaradzić – wystarczy skorzystać z oferty naszej firmy. W jaki sposób opracowana przez nas pożyczka na zimę może wesprzeć nas w trudnej sytuacji finansowej?

Pożyczka na zimę pomoże Ci obniżyć koszty ogrzewania

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, w którym znajduje się piec do centralnego ogrzewania na pellet czy ekogroszek, z pewnością spotkałeś się z sytuacją, w której cena tych materiałów wzrosła wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Jeśli chciałbyś uniknąć sytuacji, w której byłbyś zmuszony przepłacić za dane paliwo, warto poczynić zakupy odpowiednio wcześniej.

Okres poprzedzający mroźne miesiące to również doskonały moment na przeprowadzenie przekładanych w czasie konserwacji, takich jak profesjonalny przegląd pieca. Jeśli nie posiadasz wystarczającego zapasu wolnych środków, z pomocą przyjdzie Ci pożyczka na zimę od TAKTO Finanse, która wpłynie na Twoje konto nawet w 15 minut od momentu rozpatrzenia wniosku przez naszego specjalistę.

Pożyczka na zimę może być przeznaczona na dowolny cel

Warto podkreślić, że pożyczka na zimę może być spożytkowana również na przyjemniejsze wydatki, taki jak rodzinny, weekendowy wypad w góry czy wyjazd na ferie. To również doskonały moment na wymianę jesiennej garderoby na wygodną i ciepłą odzież, dzięki czemu nie będziemy musieli obawiać się ujemnych temperatur.

Błyskawiczna pożyczka na zimę? Tylko z TAKTO Finanse

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza pożyczka na zimę mogła dotrzeć do jak najszerszego grona klientów. Aby terminowa spłata podjętego zobowiązania nie wiązała się z niespodziewanymi trudnościami, oferujemy atrakcyjny produkt finansowy, opiewający na kwotę od 1 000 do nawet 12 000 złotych. Zostaje on podzielony na dogodną ilość rat, oscylującą od 6 do aż 40 płatności. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i przekonaj się, że tania pożyczka na zimę to rozwiązanie, które może pomóc Ci uporządkować nadchodzące wydatki.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni