Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Kto może zostać naszym klientem, czyli pożyczka od 22 lat

TAKTO Finanse dokłada wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt finansowy był dostępny dla jak największego grona potencjalnych klientów. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza pożyczka długoterminowa charakteryzowała się zarówno możliwie najkrótszym czasem procesowania, jak również wygodą i bezpieczeństwem dla pożyczkobiorcy. Pożyczka od 22 lat stanowi optymalny kompromis pomiędzy powyższymi kryteriami.

 

Pożyczka od 22 lat, czyli kto może ubiegać się o dodatkowe środki?

Proponowana przez nas pożyczka od 22 lat to optymalna oferta zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, jak i dla tych, które posiadają już pewien staż pracy. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy wnioskowanie o dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do aż 12 000 złotych. Tak skonstruowana oferta z pewnością pozwoli na sfinansowanie zarówno tych mniejszych, jak i nieco bardziej kosztownych planów.

Dbamy również o to, aby zgłaszający się do nas klienci nie mieli problemów ze spłatą zaciągniętego zobowiązania. Nasza pożyczka od 22 lat może być spłacana przez dowolny okres z przedziału od 6 do 42 miesiące. Rozwiązanie to gwarantuje maksymalną elastyczność miesięcznej raty i gwarantuje, że jej wysokość nie będzie stanowiła zbyt dużego problemu dla domowego budżetu.

 

Czy pożyczka od 22 lat jest dostępna dla każdego?

Przygotowana przez nas pożyczka od 22 lat opiera się o minimum formalności właściwych dla produktów finansowych oferowanych przez firmy pozabankowe. Jednym z najważniejszych kryteriów jej otrzymania jest brak negatywnej historii kredytowej w bazach Biura Informacji Kredytowej oraz działających na rynku biurach informacji gospodarczej, takich jak BIG InfoMonitor czy ERIF. Klienci, którzy posiadają stałe źródło dochodów i pozytywną historię kredytową, mogą otrzymać brakujące środki nawet w kilkanaście minut.

 

Szukasz firmy, która zapewni Ci niezbędne wsparcie finansowe na dogodnych dla Ciebie warunkach? Dołącz do nieustannie rosnącego grona zadowolonych klientów TAKTO Finanse i przekonaj się, że pożyczka od 22 lat przygotowana przez naszą firmę jest dokładnie tym, czego szukasz. Weź pożyczkę!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni