Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka od osoby prywatnej, o czym warto pamiętać przed zaciągnięciem ?

Niespodziewane wydatki zmuszają nas często do poszukiwania alternatywnych źródeł dodatkowej gotówki – część osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu od instytucji finansowej, inni wybierają z kolei nieco bardziej niekonwencjonalne rozwiązanie, jakim jest pożyczka od osoby prywatnej. Zastanawiasz się nad pobraniem gotówki od prywatnego pożyczkodawcy? Poznaj wady i zalety takiej formy finansowania.

 

Czy zaciągnięcie pożyczki od osoby prywatnej to bezpieczne rozwiązanie?

Na szybkie pożyczki od osoby prywatnej decydują się najczęściej osoby, których formularz o kredyt od banku lub instytucji finansowej spotkał się z negatywną odpowiedzią. Stając więc przed ścianą, wnioskodawcy rozpoczynają poszukiwania innych źródeł gotówki, trafiając na – wydawać by się mogło – wyjątkowo atrakcyjne oferty pożyczki od osoby prywatnej.

Ten rodzaj pożyczki udzielany jest na bardzo ogólnych zasadach, dzięki czemu stanowi on dość powszechną formą finansowania. Należy jednak pamiętać, że takie operacje nie zawsze są bezpieczne – prywatni pożyczkodawcy często w rzeczywistości przedstawiają klientom niekorzystne zapisy umowy.

 

Pożyczka od osoby prywatnej online – nie daj się oszukać

Kontrowersyjnym tematem są także pożyczki od osoby prywatnej online. Taki rodzaj oferty gotówki, udzielanej drogą elektroniczną, jest dość ryzykowny – pożyczkodawcy nierzadko wymagają opłacenia z góry kosztów związanych z weryfikacją wniosku o gotówkę.

Warto więc pamiętać, że decydując się na podpisanie umowy z jakimkolwiek podmiotem należy sprawdzić wcześniej wszystkie jego dane. Pożyczkodawcy, którzy udostępniają klientom wyłącznie lakoniczne informacje na temat swojej działalności, powinni być traktowani z dużą dozą nieufności.

 

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki od osoby prywatnej? Postaw na bezpieczny kredyt pozabankowy od TAKTO Finanse

Chcąc w szybki sposób zdobyć dodatkową gotówkę od sprawdzonego źródła warto zdecydować się na kredyt pozabankowy od instytucji pożyczkowych. W TAKTO Finanse oferujemy do 12 000 złotych pożyczki, która udzielana jest na bardzo elastycznych warunkach.

Aby uzyskać kredyt pozabankowy, wnioskodawca powinien spełniać wyłącznie kilka warunków ujętych w regulaminie pożyczkodawcy – o gotówkę mogą starać się osoby pomiędzy 21. a 75. rokiem życia, które posiadają polski adres zamieszkania i zameldowania oraz miesięczny dochód o minimalnej wysokości 500 złotych.

 

Pożyczka pozabankowa od TAKTO Finanse – pewne źródło finansowania

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale obawiasz się konsekwencji związanych z zaciąganiem pożyczki od osoby prywatnej? Pobranie środków od rzetelnej firmy pozabankowej wcale nie musi stanowić czasochłonnego procesu. Skontaktuj się z naszym doradcą, który przedstawi Ci ofertę kredytu od TAKTO Finanse i ciesz się gotówką jeszcze tego samego dnia.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni