Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Jakie ryzyko wiąże się z zaciągnięciem pożyczki od prywatnego inwestora?

W ostatnim czasie strony internetowe zalewane są ogłoszeniami osób prywatnych, które oferują potrzebującym gotówkę w ramach szybkiej pożyczki bez formalności. Warto jednak pamiętać, że oferty pochodzące z niesprawdzonych źródeł mogą okazać się pułapką. Przeczytaj, o czym należy pamiętać, decydując się na pożyczkę od prywatnego inwestora.

 

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki od prywatnego inwestora? Uważaj na nieuczciwe oferty

Chociaż pobranie gotówki od osoby prywatnej może wydawać się wygodnym sposobem finansowania, takie praktyki bardzo często kończą się dla pożyczkobiorcy wieloma nieprzyjemnościami.

Prywatną pożyczką nazywamy zaciągnięcie gotówki od osoby fizycznej, która udostępnia swoje środki na określonych wcześniej warunkach. Na platformach sprzedażowych i portalach społecznościowych zobaczyć można wiele ogłoszeń, w których internauci oferują potrzebującym szybkie pożyczki od ręki i to bez zbędnych formalności.

Niestety, pożyczka od prywatnego inwestora posiada najczęściej wysokie oprocentowanie, wskutek czego osoba pobierająca środki musi zwrócić dużo wyższą kwotę niż początkowo przewiduje. Chcąc zabezpieczyć się przed nieuczciwymi ofertami osób prywatnych, warto zdecydować się na zaciągnięcie kredytu z rzetelnego źródła, jakim są instytucje pozabankowe.

 

Sprawdzony kredyt pozabankowy alternatywą dla pożyczki od prywatnego inwestora

Doradcy z firmy TAKTO Finanse oferują klientom szybkie kredyty pozabankowe na elastycznych zasadach, które często udzielane są znacznie szybciej niż pożyczki od prywatnego inwestora. Nasi konsultanci na bieżąco weryfikują przesyłane wnioski z prośbą o gotówkę, dzięki czemu internauta może cieszyć się dodatkowymi środkami jeszcze tego samego dnia.

Co równie ważne, umowa kredytowa dopasowywana jest do potrzeb klienta – proponujemy nawet 12 000 złotych pożyczki, której spłata może zostać rozłożona na 42 niskie raty.

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? W TAKTO Finanse oferujemy pożyczki już w 15 minut od odebrania wniosku

Choć oferty pożyczek od prywatnego inwestora kuszą wnioskodawców szybkim czasem realizacji, znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem są sprawdzone kredyty pozabankowe od rzetelnych, certyfikowanych instytucji finansowych, takich jak firma TAKTO Finanse. Spotkał Cię niespodziewany wydatek i zastanawiasz się, skąd uzyskać dodatkowe środki na jego pokrycie? Skontaktuj się z naszym doradcą, który kompleksowo odpowie na wszystkie Twoje pytania.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni