Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka od ręki online od instytucji pozabankowej, jak uzyskać?

W obliczu niespodziewanych wydatków duża część Polaków zaczyna zastanawiać się nad uzyskaniem dodatkowej gotówki, np. w ramach szybkiej pożyczki od ręki online. Firmy pozabankowe oferują bowiem umowy kredytowe na jasnych, elastycznych zasadach i to bez wychodzenia z domu. Przeczytaj, o czym należy wiedzieć, decydując się na pożyczkę.

 

Pożyczka od ręki online nawet do 12 000 złotych

Pożyczki pozabankowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zaciągnięcie tradycyjnego kredytu w banku. Konsultanci weryfikują wnioski klientów na bardzo elastycznych zasadach – o pożyczkę od ręki online ubiegać mogą się więc zarówno osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia, jak i świadczeniobiorcy.

W TAKTO Finanse otrzymasz kredyt pozabankowy nawet do 12 000 złotych, który może zostać spłacany w wygodnych, niskich ratach. Co równie ważne, pożyczka od ręki online zawierana jest najczęściej jeszcze tego samego dnia i to bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie formalności uzupełniane są drogą elektroniczną, przez telefon lub za pośrednictwem kuriera.

 

Jakie dokumenty należy przygotować, ubiegając się o pożyczkę od ręki online?

Kredyty pozabankowe dedykowane są każdej osobie, która znajduje się w niekorzystanej sytuacji finansowej. Aby uzyskać gotówkę od firmy pożyczkowej, należy jednak skompletować wcześniej niezbędne dokumenty.

W przypadku osób, które zatrudnione są oparciu o umowę o pracę, doradca poprosi o wgląd w takie druki, jak bankowe potwierdzenie wpływu wynagrodzenia, dokument ZUS RMUA lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach, uzyskane bezpośrednio od pracodawcy. Zleceniobiorcy powinni przygotować dodatkowo samą umowę cywilnoprawną.

Co równie ważne, pożyczka od ręki online udzielana jest także emerytom, rencistom, osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą czy świadczeniobiorcom. Informacje na temat wszystkich niezbędnych dokumentów znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

Pożyczka od ręki online – postaw na sprawdzoną instytucję finansową

W TAKTO Finanse oferujemy szybkie pożyczki od ręki online, które udzielane są klientom jeszcze tego samego dnia. Aby uzyskać dodatkowe środki musisz dostarczyć specjalistom wymagane dokumenty oraz spełnić kilka prostych warunków zawartych w naszym regulaminie. Z kredytu pozabankowego TAKTO Finanse mogą bowiem skorzystać osoby pomiędzy 21. a 75. rokiem życia, które mieszkają na terenie Polski lub są tu zameldowani. Muszą również wykazywać dochód w wysokości 500 złotych miesięcznie.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami telefonicznie, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni