Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Błyskawiczna pożyczka w 15 minut rozwiąże Twoje problemy finansowe

Potrzebujesz ekspresowej pożyczki na nagłe wypadki? Szukasz pożyczkodawcy, który zapewni Ci atrakcyjne warunki finansowania w kryzysowej sytuacji? Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse, która może opiewać nawet na 12 000 zł – nasza tania pożyczka w 15 minut trafi na podane we wniosku konto bankowe. Skorzystaj z naszego finansowania i ciesz się pieniędzmi na koncie już w kilka chwil od uzupełnienia formularza.

Pożyczka w 15 minut od TAKTO Finanse

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby opracowany przez nas produkt finansowy był dostępny dla jak największej liczby Klientów. W ofercie TAKTO Finanse można wnioskować o dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do aż 12 000 złotych, która zostaje następnie podzielona na 42 niskie raty. Długoterminowy zakres umowy sprawia, że pożyczka w 15 minut to doskonałe rozwiązanie nawet dla osób pracujących na część etatu.

Pożyczka w 15 minut – prawda czy mit?

Doskonale wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest terminowe świadczenie usług finansowych.  Zatrudniamy ponad 40 specjalistów, którzy pozostają do dyspozycji pożyczkobiorców od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00. Jeśli zdecydujesz się na wypełnienie wniosku w powyższych godzinach, nasza błyskawiczna pożyczka w 15 minut trafi na Twoje konto.

Pożyczka w 15 minut od TAKTO Finanse to coś więcej niż slogan reklamowy – to obietnica błyskawicznej realizacji podpisanej umowy, dzięki czemu natychmiast uzyskasz dodatkowe środki. Awaria samochodu, zepsuta lodówka czy zalany laptop to wypadki, które będziesz mógł rozwiązać za pomocą wyłącznie kilku kliknięć z domowego zacisza.

Postaw na bezpieczną pożyczkę

TAKTO Finanse to przedsiębiorstwo, które jest zrzeszone w ramach Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Organizacja ta łączy pozabankowe firmy pożyczkowe, które oferują swoje usługi z poszanowaniem obowiązującej litery prawa i uniwersalnych norm etycznych, zgromadzonych w tzw. zasadach dobrych praktyk. Nasze umowy nie zawierają gwiazdek i niezrozumiałych zapisów, a całkowita kwota do zapłaty będzie pozbawiona ukrytych kosztów.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni