Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka w weekend – ile będziemy czekać na przyznane środki?

Jedną z największych zalet pozabankowych produktów finansowych jest krótki czas oczekiwania na rozpatrzenie przesłanego wniosku. Wiodące przedsiębiorstwa finansowe deklarują, że weryfikacja otrzymanego wniosku kredytowego może zająć im zaledwie kilka minut – pieniądze trafią wówczas na wskazane konto nawet w ciągu kwadransa. Czy pożyczka w weekend działa na takich samych zasadach?

 

Jak szybko trafi do nas pożyczka w weekend?

Firma TAKTO Finanse dokłada wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów. Jedną z kwestii, na którą kładziemy szczególny nacisk, jest wysoka jakość obsługi na każdym etapie realizacji umowy. Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której błyskawiczna pożyczka w weekend okaże się nieoceniona.

Aby pomóc naszym klientom w realizacji założonych celów, zapewniamy kompleksowe procesowanie wniosku online przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na przyznanie decyzji kredytowej potrzebujemy zaledwie 5 minut. Przeprowadzamy błyskawiczną weryfikację konta bankowego, zapewniając przy tym minimum formalności. Aby przyspieszyć dopełnianie niezbędnych procedur, umożliwiamy podpisanie umowy za pośrednictwem kodu SMS.

 

Pożyczka w weekend od TAKTO Finanse – poznaj parametry umowy

Nasza długoterminowa pożyczka w weekend może opiewać na kwotę od 1 000 do 12 000 złotych – tak szeroki zakres możliwej do podjęcia kwoty pozwala zrealizować zarówno te drobne, jak i bardziej kosztowne plany. Drugim ważnym wyróżnikiem naszego produktu finansowego jest duża swoboda w określeniu optymalnej długości umowy. Pożyczka w weekend może zostać rozłożona na okres od 6 do 42 miesiące, co pozwoli nam dopasować ją do możliwości naszego domowego budżetu.

 

Obawiasz się, że pożyczka w weekend nie zdąży trafić na Twoje konto? Nie zwlekaj – działaj. Zapoznaj się z kalkulatorem finansowym, dostępnym na naszej stronie i określ interesujące Cię parametry umowy. Przekonaj się, że pożyczka z TAKTO Finanse jest błyskawiczna, bezpieczna i intuicyjna.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni