Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka z komornikiem, czy jest możliwa?

Oferowane przez instytucje pozabankowe pożyczki są skierowane do osób o zróżnicowanej sytuacji materialnej – o produkt finansowy marki TAKTO mogą ubiegać się wnioskodawcy, których dochody zaczynają się już od 500 złotych miesięcznie. Niestety, sytuacja komplikuje się w chwili, gdy o dodatkowe środki występują pożyczkobiorcy, względem których prowadzone jest postępowanie windykacyjne. Czy pożyczka z komornikiem stanowi podstawowy produkt finansowy?

 

Pożyczka z komornikiem – dlaczego trudno ją otrzymać?

Wiodące przedsiębiorstwa finansowe dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nie produkty były dostępne dla jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Warto podkreślić jednak, że obowiązujące przepisy polskiego prawodawstwa i wewnętrzne procedury obligują pożyczkodawców do starannej analizy sytuacji finansowej swoich klientów. Osoby, które posiadają negatywne wpisy w swojej historii kredytowej lub ciąży na nich egzekucja wierzytelności, nie będą mogły ubiegać się o dodatkowe środki. Pożyczka z komornikiem staje się więc produktem, na który decydują się przede wszystkim osoby prywatne.

 

Jednym z powodów, dla których pożyczka z komornikiem nie cieszy się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych, jest wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem przekazanych środków. Aby móc w pełni korzystać z ofert wiodących pożyczkodawców, należy zadbać o uregulowanie wszystkich nagromadzonych należności.

 

Uiściłeś zaległe długi? Wystąp o pożyczkę od TAKTO Finanse

Jeśli Twoja historia kredytowa składa się z samych pozytywnych wpisów, długoterminowa pożyczka ratalna od marki TAKTO znajduje się na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy nawet 12 000 złotych, które możesz podzielić nawet na 40 dogodnych rat, dostosowując wysokość miesięcznej płatności do możliwości swojego domowego budżetu.

Szukasz rzetelnego pożyczkodawcy, oferującego produkty finansowe w oparciu o jasne, przejrzyste zasady? Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów marki TAKTO Finanse i postaw na finansowanie w pełni dopasowane do swoich oczekiwań.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni