Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych

Pozabankowe produkty finansowe, oferowane przez firmy pożyczkowe, od lat należą do ścisłej czołówki najczęściej wybieranych metod pozyskania dodatkowych środków. Jednakże, uzyskanie ich wymaga od wnioskodawcy stabilnej sytuacji ekonomicznej. Dlaczego pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych nie stanowią standardowego produktu dla wiodących firm pożyczkowych?

Czy istnieją pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych?

Dwoma najważniejszymi filarami wiarygodnego pożyczkobiorcy jest jego zdolność kredytowa oraz historia dotychczasowych zobowiązań. Pierwszy z nich określa, o jak wysoką kwotę będzie mógł ubiegać się wnioskodawca – parametr ten jest uzależniony przede wszystkim od stabilności oraz wysokości osiąganych co miesiąc zarobków. Podmioty finansowe premiują przede wszystkim tych pożyczkodawców, którzy zarobkują w oparciu o umowę o pracę bądź posiadają emerytury.

Drugim z wymienionych powyżej czynników jest terminowość w opłacaniu dotychczasowych zobowiązań finansowych. Warto podkreślić, że podmioty pożyczkowe biorą pod uwagę nie tylko poprzednie pożyczki pozabankowe – weryfikacji podlegają m.in. różnego rodzaju abonamenty czy zakupy ratalne. Osoby, które nie spłacały zobowiązań w określonym terminie, otrzymują negatywne adnotacje w bazach Biura Informacji Kredytowej czy Biura Informacji Gospodarczej (takich jak ERIF czy InfoMonitor).

Kiedy można ubiegać się o pożyczkę?

Warto podkreślić, że żadne z wiodących przedsiębiorstw pożyczkowych nie udzieli pożyczki dla zadłużonych ze złą historią bez przedpłat weryfikacyjnych. Nieuregulowane zobowiązania jawią się jako ryzyko dla obu zainteresowanych stron – zarówno pożyczkobiorcy, jak i pożyczkodawcy. Pożyczka dla osoby zadłużonej musiałaby cechować się wysokimi kosztami dodatkowymi, które sprzyjałyby dalszemu wpadaniu w spiralę długów.

Przypominamy również, że negatywne adnotacje w bazach kredytowych mogą stanowić poważny problem nie tylko w przypadku pożyczek pozabankowych – zaległe zadłużenie może stanowić powód udzielenia odmownej decyzji na temat zakupów ratalnych czy kredytów konsumpcyjnych nawet przez 5 lat od powstania zadłużenia.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni