Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Rower na raty – dlaczego to się opłaca?

Rosnąca lawinowo inflacja i najwyższe w historii ceny paliw sprawiły, że coraz więcej osób zdecydowało się zamienić cztery kółka na komunikację miejską lub rower bądź hulajnogę. Inwestycja w rower na raty cieszy się coraz większą popularnością wśród osób szukających taniej i wygodnej alternatywy w przemieszczaniu się po mieście. Dlaczego warto zdecydować się na taki krok?

Rower na raty to zakup, który się zwraca

Władze największych miast w Polsce kładą chętnie wspierają inwestycje w alternatywne sposoby zmniejszenia ruchu drogowego. Wiele metropolii rozbudowuje istniejące ścieżki rowerowe i wydziela pasy komunikacyjne na ulicach. Niesłabnącą popularnością cieszą się również wypożyczalnie rowerów i hulajnóg elektrycznych. Inicjatywy te rozwiązują problemy logistyczne, związane z procesem ładowania i przechowywania pojazdów – dedykowane punkty do odstawienia rowerów pojawiają się przy niemal każdej dużej arterii miasta.

Coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego pojazdu – elektryczny bądź tradycyjny rower na raty pozwala nam ominąć korki i uniezależnić się od komunikacji miejskiej. Warto podkreślić również, że urządzenia tego typu pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie – regularny wysiłek fizyczny docenią przede wszystkim pracownicy biurowi, którzy znaczną część dnia w pozycji siedzącej.

Zainwestuj w rower na raty z TAKTO Finanse

Chcesz kupić solidny rower na raty, który stanie się cennym towarzyszem w codziennej podróży po mieście? Z ofertą pożyczkową naszej firmy nie musisz decydować się na żadne kompromisy – oferujemy długoterminową pożyczkę o wysokości od 1 000 do nawet 12 000 złotych, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. Pozyskane środki można spożytkować zarówno na sam pojazd, jak i niezbędne akcesoria, takie jak wygodny strój czy praktyczny bagażnik.

Nasza pożyczka długoterminowa może opiewać na okres od 6 do aż 42 miesiące – rozwiązanie to daje Ci pewność, że kupiony rower na raty nie okaże się nadmiernym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu. Już dziś wypełnij formularz pożyczkowy na naszej stronie i przekonaj się, że pożyczka na rower na raty to inwestycja, która znacznie poprawi komfort Twojego życia.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni