Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Za chwilę pierwszy dzień wiosny – jakie wydatki nas czekają?

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 15.03.2021

Wszyscy niecierpliwie wypatrujemy pierwszych oznak wiosny. Po długim czasie wymuszonej przez pandemię izolacji jesteśmy spragnieni aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przygotowanie na nowy sezon wymaga jednak podjęcia pewnych działań. Choć zwykle jesteśmy przygotowani na dodatkowe wydatki, związane ze zmianą pory roku, może się zdarzyć, że sprawy przybiorą nieprzewidywalny obrót. Sprawdzamy, na jakie obciążenia dla portfela powinniśmy być przygotowani i co należy zrobić, jeśli nasz domowy budżet nie udźwignie kosztów.

Porządki na pierwszy dzień wiosny

Tradycyjne porządki do pierwszy punkt do odhaczenia na wiosennej liście zadań. Przed przystąpieniem do działania warto stworzyć plan sprzątania, który doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób chronicznie zapracowanych, które nie mogą pozwolić sobie na złą organizację. Aby czyszczenie mieszkania poszło sprawnie i profesjonalnie, warto zaopatrzyć się w nowoczesne narzędzia takie jak robot sprzątający, pralko-suszarka czy automatyczna myjka do okien.

Idzie pierwszy dzień wiosny – przygotuj balkon

Pierwszy dzień wiosny zwiastuje jeszcze dłuższe dni, a co za tym idzie – więcej życiodajnego słońca dla roślin. Każdy balkon czy loggia wymaga odpowiedniego przygotowania przed otwarciem sezonu na relaks pod chmurką. Z pewnością przyda się odświeżenie lakieru na balustradzie, posadzenie nowych kwiatów czy wymiana doniczek lub popękanych płytek balkonowych.

Garderoba na nowy sezon

Wraz z odejściem zimy na dno szafy odkładamy puchowe kurtki, wełniane swetry i ciepłe rękawiczki. Co zrobić w sytuacji, w której okazuje się, że nasza wiosenna garderoba wieje pustkami i potrzebujemy nowych, lekkich ubrań? Na wyprawy rowerowe z pewnością przydadzą się modne spodenki typu kolarki i cienka, przeciwwiatrowa kurtka z kapturem. Nie zapominajmy również o butach na różne okazje. Klasyczne mokasyny świetnie sprawdzą się do biura, a lekkie trampki to nieodzowny towarzysz wiosennych spacerów.

Czy pierwszy dzień wiosny może zwiastować konieczny remont?

Cieplejsza pogoda i dłuższe dni stwarzają doskonałe warunki do rozpoczęcia prac budowlano-remontowych. Wiosenny remont może być doskonałą okazją nie tylko do odświeżenia kolorów na ścianach czy suficie i przestawienia mebli, ale również do bardziej zaawansowanych prac, na przykład wymiany okien i drzwi bądź zastąpienia wyszczerbionych paneli nowymi deskami. Jeżeli nie mamy czasu ani umiejętności na samodzielne odświeżenie mieszkania, warto sięgnąć po pomoc doświadczonej ekipy, która sprawnie przejdzie do działań i zaoszczędzi nam nerwów.

Potrzebujesz gotówki na wiosenne wydatki?

Należy pamiętać, że wiosenne wydatki mogą okazać się wyzwaniem dla domowego budżetu. Z ratunkiem przychodzi wówczas TAKTO Finanse – wiarygodny pożyczkodawca, który oferuje finansowanie długoterminowe. Maksymalna kwota pomocy może wynosić nawet 12 tysięcy złotych, które rozłożymy na 42 niskie raty. Już dziś złóż wniosek online i zadbać o zabezpieczenie finansowe na dodatkowe wydatki.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni