Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Air party – nie kiś się w domu!

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 23.05.2016

Zamiast zapraszać znajomych na kolejną domówkę, zaplanuj spotkanie na świeżym powietrzu.Co roku mocno czekasz na pierwsze promienie słońca, błękitne niebo i podmuchy ciepłego powietrza. I w końcu przychodzi upragniona wiosna. A Ty co robisz? Szybko o niej zapominasz i wracasz do codzienności. Niech w tym roku będzie inaczej! Zamiast zapraszać znajomych na kolejną domówkę, zaplanuj spotkanie na świeżym powietrzu. Nie masz dużego ogródka na grilla? Nie szkodzi, jest wiele innych sposobów na świetną zabawę, w dodatku naprawdę tanich.

Z dziećmi

Wybierz takie miejsce, gdzie dobrze będą się czuć i duzi i mali. Wersja minimum to duży park z placem zabaw i przyjemną knajpką :) Dla bardziej ambitnych polecamy grupowy wypad do zoo (tam też zazwyczaj są miejsca, gdzie można usiąść, napić się kawy i spokojnie porozmawiać) albo wycieczkę do parku linowego z trasami o zróżnicowanym poziomie trudności. Skorzystajcie też koniecznie z okazji, kiedy do Waszego miasta zawita wesołe miasteczko, to świetna zabawa nie tylko dla maluchów. A może mecz siatkówki? Dzięki wspólnej zabawie ruszycie się z fotela i na chwilę powrócicie do czasów dzieciństwa, kiedy właśnie takie atrakcje sprawiały Wam najwięcej przyjemności. Miłe uczucie, prawda?

Na całego

Masz ochotę na prawdziwe szaleństwo pod chmurką? Wiosna i lato to zdecydowanie najlepsza pora na takie wypady. Poszukaj na stronie internetowej Twojej miejscowości, jakie atrakcje planowane są w najbliższym czasie. Możecie posłuchać ulubionej muzyki na jednym z koncertów albo porywalizować w konkursach, które są stałym elementem wszelakich festynów. A może ognisko nad pobliską rzeką? Namów znajomych i spędźcie najbliższy weekend inaczej niż zwykle. Papierowe tacki zamiast eleganckiej porcelany, plastikowe sztućce i ten niezwykły smak kiełbasy opiekanej prawdziwym ogniem. Bezcenne!

Nieco spokojniej

A może po prostu zabierzesz znajomych na miasto i po małym spacerze zasiądziecie na jednym z „ogródków”, aby delektować się jednocześnie świeżym powietrzem i orzeźwiającym napojem? To także dobry sposób na chwilę relaksu i oderwania się od szarej rzeczywistości. Dla żądnych nowych wrażeń kulinarnych polecamy popularne od jakiegoś czasu zloty food trucków, gdzie można za niewielkie pieniądze spróbować nieznanych dotąd potraw lub po prostu zjeść pysznego burgera :)

Innym sposobem na spędzenie wolnego czasu z bliskimi będzie wiosenny piknik połączony z maratonem grania w planszówki. Nie czekaj, zaplanuj wszystko już dzisiaj!

 

Marzysz o wiosennym wyjeździe z rodziną lub przyjaciółmi? >>> TAKTO Finanse pomoże w realizacjiOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni