Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Co kupują Polacy podczas pandemii? Jak zmieniły się nasze nawyki?

ROZRYWKA Opublikowano: 18.01.2021

Nowe zasady życia społecznego zmieniły nie tylko nasze funkcjonowanie w przestrzeni miejskiej, ale również wpłynęły na decyzje podejmowane przy sklepowych półkach. Co kupują Polacy podczas pandemii? Kryzys sprawił, że każda złotówka jest oglądana dwa razy. Ludzie zrezygnowali ze spontanicznych zakupów i coraz chętniej sięgają po przedmioty, które umilają im spędzanie czasu w domowym zaciszu.

W poszukiwaniu okna na świat

W roku 2020 wzrósł popyt na telewizory. Społeczeństwo coraz chętniej sięga po nowe odbiorniki. Tego trendu nie zakłóciło nawet odwołanie największego święta sportu. Igrzyska Olimpijskie są przełożone na następny rok i to wtedy należy spodziewać się szczytu zainteresowania nowymi urządzeniami.

Aby znaleźć odpowiedź na pytanie, co kupują Polacy podczas pandemii, wystarczy przyjrzeć się jakim zainteresowaniem w elektro marketach cieszą się ekspozycje telewizorów. Spędzanie czasu wolnego w czterech ścianach sprawiło, że wielu z nas poszukuje odbiornika wyposażonego w funkcje smart, które pozwalają na oglądanie seriali w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Co kupują Polacy podczas pandemii? Pupil pilnie potrzebny

Zamknięcie wielu ośrodków rozrywki i kultury sprawiło, że szukamy innych rodzajów aktywności. W ostatnich miesiącach pustoszały schroniska dla zwierząt. Spacer z psem stał się sposobem na spędzenie czasu w inny sposób. Główny Urząd Statystyczny zanotował też znaczny, niemal 30 procentowy, wzrost cen zwierząt domowych. To pokazuje jak wielu z nas poczuło potrzebę posiadania pupila. Czworonóg jest doskonałym partnerem do spędzania czasu w domu i poza nim, dlatego należy się spodziewać, że miłość do zwierząt kwitnąć będzie przez długi czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty do dezynfekcji oraz artykuły kosmetyczne

Zdrowie wielu osób jest zagrożone. Nie może zatem dziwić, że artykuły do dezynfekcji są tym, co kupują Polacy podczas pandemii. Zalecenia sanepidu sprawiły, że społeczeństwo zaczęło zwracać uwagę na nawyki, które pozwolą zatrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Olbrzymie wzrosty odnotowała cała branża produktów kosmetycznych. Środki czystości używane ze zwiększoną częstotliwością doprowadziły bowiem do problemów skórnych. Podrażnienia i wysuszona skóra dłoni wymaga dodatkowego nawilżenia i pielęgnacji. Polacy zatem zaczęli sięgać po kremy i inne produkty niwelujące skutki działania płynów dezynfekujących.

Skąd brać pieniądze na zakupy?

TAKTO Finanse udziela wsparcia niezależnie od tego, co kupują Polacy. Podczas pandemii nasza oferta nie uległa zmianie. Pożyczka to możliwość uzyskania nawet do 12 000 złotych. Składanie wniosku odbywa się przez internet. Procedury są uproszczone. Wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o wysokości miesięcznych dochodów. Wydatki poniesione podczas pandemii nie będą dla Ciebie wyzwaniem, ponieważ zobowiązanie rozłożone jest na 42 niskie raty. Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby dowiedzieć się więcej.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni