Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Co z tą majówką? Na wesoło i nie drogo

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 18.04.2016

Wcale nie trzeba wydawać dużo, by dobrze się bawić. Poznaj 4 pomysły na spędzenie długiego weekendu.

Masz dość spędzania długich weekendów w domu, kiedy wszyscy gdzieś wyjeżdżają? Masz uczucie, że tylko Ty nie masz planów na najbliższą majówkę? Zapoznaj się z naszą listą pomysłów na tanie spędzanie wolnego czasu – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Wcale nie trzeba wydawać dużo, by dobrze się bawić!

 

Odetchnij z naturą

Większość z nas żyje w wiecznym pośpiechu, monotonnym rytmie praca-dom-praca. Spróbuj się oderwać od codzienności chociaż w trakcie tego mini urlopu. Złap oddech i dystans do problemów dnia codziennego. Ciepłe i słoneczne weekendy majowe zapraszają do korzystania z dobrodziejstw natury. Wyjdź na spacer do lasu, pojedź nad najbliższe jezioro. Naładuj baterię po zimie w wiosennym słońcu. A może w Twojej rodzinie jest zapomniana działka? Najwyższy czas ją uporządkować na zbliżający się sezon, a w nagrodę na koniec dnia zrób ognisko i upiecz kiełbaski z rodziną.

Zostań turystą we własnym mieście

Na pewno znasz najciekawsze atrakcje turystyczne w swojej miejscowości i z łatwością jesteś w stanie je wskazać przyjezdnemu. Ale czy znasz historię tych miejsc? Poszperaj w Internecie, przygotuj się do zwiedzania i w ładny dzień eksploruj swoje miasto na nowo. Na pewno zaczniesz inaczej patrzeć na zabytki, a może przy okazji znajdziesz przytulną i klimatyczną kawiarenkę? Zainteresuj się też miejscami, na które zawsze brakowało czasu, jak zoo czy muzeum.

Rozwijaj się

Poświęć długi weekend na rozwijanie swoich pasji, na coś, co w natłoku codziennych obowiązków schodziło zawsze na dalszy plan. I nie chodzi o wysprzątanie całego mieszkania, umycie okien czy posprzątanie piwnicy ani o obowiązki zawodowe. Tylko coś, co rozwinie Ciebie i sprawi Ci prawdziwą przyjemność. Zastanów się dobrze, co to może być. Może niedokończona książka, może fotografowanie, rysowanie czy wędkowanie? Zostań egocentrykiem na czas majówki w zdrowym tego słowa znaczeniu i postaw siebie na pierwszym miejscu. To tylko trzy dni, świat się nie zawali bez Ciebie.

Wyjedź

Jeżeli spokojne spędzanie czasu nie jest dla Ciebie i nie wyobrażasz sobie majówki bez przygody i wyjazdu z domu, to świetnym rozwiązaniem będzie wyjazd pod namiot. Wybierz miejsce blisko swojej miejscowości, abyś mógł niskim kosztem się tam przetransportować i abyś mógł nieco więcej niż na co dzień poobcować z naturą. Nie zapomnij też o książce i  kartach do gry. To w razie gdyby padało, czego oczywiście nie życzymy :)

 

 

Masz „większy” pomysł na majówkę? >>> Z TAKTO Finanse na pewno się udaOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni