Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Czy na prawo jazdy można wziąć kredyt?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 21.05.2020

Ponad 70 % pełnoletnich Polaków posiada prawo jazdy. Wskaźnik ten czyni z tego dokumentu zdecydowanie najpopularniejsze uprawnienie dodatkowe w kraju. Możliwość przemieszczania się samochodem jest kluczowa zwłaszcza na wsiach i w małych ośrodkach miejskich o ubogiej ofercie transportu publicznego.

Czy na prawo jazdy można wziąć kredyt? Jak najbardziej!

Przystąpienie do kursu na prawo jazdy to nierzadko jedna z pierwszych decyzji, jaką młodzi ludzie podejmują po ukończeniu 18. roku życia. Powodów takiej decyzji jest wiele. Część nastolatków (zwłaszcza w niewielkich miejscowościach) pragnie uzyskać możliwość samodzielnego transportu do szkoły i znajomych. Inni, wykluczeni z transportu publicznego, mogą samodzielnie uczęszczać na oddalone zajęcia sportowe czy artystyczne.

Należy jednak mieć na uwadze, że inwestycja w prawo jazdy może okazać się bardzo kosztowna, zwłaszcza z perspektywy niepracującego na stałe ucznia. Całkowita lista wydatków obejmuje:

  • kurs w szkole jazdy,
  • egzamin teoretyczny i praktyczny,
  • ewentualne godziny dodatkowe.

W przypadku niefortunnej pomyłki na egzaminie i koniecznością jego powtórzenia całkowite koszty mogą zauważalnie wzrosnąć i nadszarpnąć budżet młodego kierowcy. Na szczęście, z pomocą może przyjść pożyczka na raty od TAKTO Finanse.

Wybierz zobowiązanie ratalne

Aby potencjalna pożyczka nie stanowiła zbyt dużego wyzwania finansowego, warto zdecydować się na pożyczkę długoterminową. Wysokość miesięcznego zobowiązania może wynosić wówczas od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie, a zachowana elastyczność z pewnością pozytywnie wpłynie na domowy budżet.

Pożyczka na raty to rozwiązanie zauważalnie bezpieczniejsze od chwilówki. W przypadku utraty pracy bądź jakichkolwiek przestojów finansowych, uiszczenie miesięcznej raty staje się zauważalnie mniej kłopotliwe – pożyczkobiorca nie musi obawiać się o drastyczny wzrost odsetek i spokojnie zaplanować działania na kolejne miesiące.

 

 

 

Prawo jazdy to inwestycja, która się zwraca

Prawo jazdy jest dokumentem, który otwiera przed przyszłym kierowcą szereg licznych możliwości. Abstrahując od kwestii uniezależnienia się od komunikacji zbiorowej, uprawnienie to może stanowić bezcenne wsparcie w wielu zawodach. Na posiadaniu prawa jazdy z pewnością zyskają m.in. przedstawiciele handlowi i wszyscy specjaliści, których specyfika pracy wymaga osobistego kontaktu z Klientem.

Uprawnienie to otwiera również szereg możliwości zarobkowych dla młodych ludzi – mogą oni podjąć pracę kuriera np. w branży gastronomicznej, która dzięki elastycznym godzinom stanowi doskonałą okazję do zarobienia dodatkowej gotówki.

Zainwestuj w prawo jazdy z TAKTO Finanse

Pożyczka długoterminowa od TAKTO Finanse to gwarancja elastycznych rat i komfortowa spłata podjętego zobowiązania. Inwestycja w prawo jazdy to inwestycja w swoje kompetencje, która z pewnością okaże się nieoceniona zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Już dziś skontaktuj się z doradcami TAKTO Finanse i przekonaj się, że uzyskanie finansowania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni