Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Czy pożyczka długoterminowa może być inwestycją?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 02.10.2020

Zgodnie z opracowanym przez Krajowy Rejestr Długów badaniem pt. „Dlaczego Polacy się zadłużają?”, niemal 80% Polaków przynajmniej raz sięgnęło po kredyt lub pożyczkę. Wśród przyczyn podjęcia zobowiązania finansowego prym wiodły trzy powody: zbyt wysoka cena danego produktu, chwilowe problemy finansowe i nieprzewidziane wydatki. Warto pamiętać jednak, że pożyczka długoterminowa może mieć charakter inwestycyjny. Jak sprawić, aby pożyczka cechowała się najwyższą stopą zwrotu?

1. Pożyczka długoterminowa pomaga opłacić kursy, szkolenia, certyfikaty

Jedną z najmądrzejszych rodzajów inwestycji jest inwestycja we własny rozwój. Współczesny rynek pracy powoli ewoluuje w kierunku dwubiegunowym. Coraz więcej ofert zatrudnienia adresowanych jest do pracowników niższego szczebla lub wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli Twoja aktualna sytuacja zawodowa nie przynosi Ci pożądanego awansu bądź podwyżki, warto zastanowić się nad poszerzeniem swoich kompetencji.

Inwestycja w studia podyplomowe i rozmaite kursy oraz szkolenia pomoże Ci uzupełnić CV o pożądane na rynku umiejętności i sprawić, że znalezienie wymarzonej pracy stanie się znacznie prostsze. Warto pamiętać również, że możliwości rozwoju nie dotyczą wyłącznie prac biurowych. Osoby, które wykonują bardziej praktyczne zawody, mogą zdecydować się m.in. na naukę języka obcego – możliwość pracy kontraktowej zagranicą otwiera zupełnie nowe i atrakcyjne perspektywy zarobkowe.

2. Zainwestuj w niezbędne narzędzia

Istnieje wiele branż, w których dobre chęci i zapał do pracy może okazać się niewystarczający. Część zawodów wymaga nie tylko wiedzy oraz umiejętności, lecz również kosztownego sprzętu lub oprogramowania. Programowanie, fotografia, tworzenie muzyki lub grafiki czy prace budowlane to tylko niektóre branże, w których nie można obejść się bez kosztownego wyposażenia dla profesjonalistów.

Pożyczka długoterminowa jawi się wówczas jako inwestycja o bardzo wysokiej opłacalności. Nowe narzędzia pomogą Ci uzyskać nowe zlecenia, dzięki którym błyskawicznie uda Ci się odpracować zaciągniętą kwotę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Zaufaj w swój plan biznesowy

Posiadasz wiedzę i umiejętności, które pozwalają Ci na rywalizację o nowych Klientów? Zainwestowałeś już w sprzęt, dzięki którym będziesz mógł świadczyć sługi na najwyższym poziomie? Jeśli na powyższe dwa pytania odpowiedziałeś twierdząco, warto zastanowić się pozostałymi możliwościami rozwoju własnej działalności gospodarczej.

Część mikroprzedsiębiorstw decyduje się na inwestycję w reklamę, a inne stawiają na poszerzanie swojej oferty. W sytuacji, w której jedynym powodem, dla którego wstrzymujesz się z rozwojem jest brak wolnych środków, pożyczka długoterminowa może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Pożyczka długoterminowa od TAKTO Finanse

Szukasz taniej pożyczki, którą będziesz mógł bez trudu uwzględnić w domowym budżecie? Postaw na TAKTO Finanse! Oferujemy pożyczkę do 12 000 zł, stanowiącą obecnie jeden z najwyższych limitów na rynku. Dołącz do zadowolonych Klientów naszej firmy i przekonaj się, że pożyczka długoterminowa to inwestycja, która może błyskawicznie przynieść Ci większe zyski.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni