Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Czy pożyczka musi być przelewem? Dodatkowe środki bez konta bankowego

POŻYCZKI Opublikowano: 01.11.2022

Uzyskanie gotówki w ramach kredytu pozabankowego drogą online wydaje się bardzo wygodnym rozwiązaniem. Spora część wnioskodawców nadal zastanawia się jednak, czy pożyczka musi być przelewem. Aby sprostać potrzebom Polaków, część instytucji umożliwia wnioskodawcom zaciągnięcie specjalnych kredytów na czek. Zastanawiasz się, czy taka forma finansowania jest opłacalna? Zapraszamy do lektury.

Kredyt online dla osób, które nie posiadają konta bankowego

Choć bankowość elektroniczna od kilkunastu już lat cieszy się ogromną popularnością wśród internautów, część Polaków wciąż wzbrania się przed utworzeniem rachunku w instytucji bankowej. Sytuacja ta dotyczy przede wszystkim seniorów, którzy nadal wydają się podchodzić z lekką nieufnością do technologicznych rozwiązań tego typu.

Chcąc sprostać potrzebom różnorodnych grup odbiorców, instytucje finansowe decydują się na udzielanie pożyczek w oparciu o elastyczne zasady. Zastanawiasz się, czy pożyczka musi być przelewem? Sporym zainteresowaniem swego czasu cieszyły się tzw. kredyty na czek Giro. Dokument ten stanowi rodzaj poświadczenia, pozwalając klientowi na osobisty odbiór zaciągniętej gotówki na poczcie.

Jak weryfikowana jest zdolność kredytowa wnioskodawców, którzy nie posiadają konta bankowego?

Osoby, które zastanawiają się, czy pożyczka musi być przelewem, zwykle szukają także informacji na temat sposobu sprawdzania wiarygodności kredytowej wnioskodawcy. Warto pamiętać, że rzetelne instytucje finansowe dokładnie weryfikują otrzymywane formularze bez względu na zadeklarowaną przez klienta formę odbioru gotówki.

Konsultanci korzystają ze specjalnych baz, takich jak m.in. BIK, BIG, InfoMonitor, ERIF, KRD czy KBIG. Pożyczki udzielane są bowiem wyłącznie tym wnioskodawcom, którzy nie posiadają negatywnych wpisów w swojej historii kredytowej, związanych np. z nieuregulowanymi w przeszłości zobowiązaniami finansowymi.

Czy pożyczka musi być przelewem? Zalety kredytów online na konto

Choć niektóre z instytucji finansowych nadal oferują pożyczki na czek Giro, zainteresowanie tą formą odbioru pieniędzy wydaje się słabnąć. Większość wnioskodawców wybiera bowiem oferty wygodnych kredytów online, które przelewane są na konto bankowe klienta. To bezpieczny i sprawdzony sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki – środki przesyłane są bezpośrednio na rachunek odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

Co równie ważne, w przypadku kredytów przelewanych na konto bankowe, wnioskodawca może dopełnić wszystkie formalności drogą elektroniczną bez konieczności wychodzenia z domu. Pożyczki TAKTO Finanse zawierane są online, przez telefon lub za pośrednictwem kuriera, dzięki czemu klient może cieszyć się środkami na koncie nawet w 15 minut od otrzymania pozytywnie zweryfikowanej decyzji kredytowej.

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki, ale nie posiadasz konta bankowego? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pilne wydatki mogą pojawić się nawet w najmniej oczekiwanym momencie – nasi specjaliści udzielają więc klientom szybkich pożyczek na elastycznych zasadach, udostępniając im gotówkę jeszcze tego samego dnia. Stawiając jednak na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i wygodę wnioskodawców, środki uzyskane w ramach naszych kredytów pozabankowych przesyłane są drogą online bezpośrednio na konta bankowe pożyczkobiorców. Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Skontaktuj się z doradcą TAKTO Finanse, który kompleksowo przedstawi Ci ofertę naszej pożyczki.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni