Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Czy zarabianie w internecie w czasie pandemii jest możliwe?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 14.04.2021

Wiele osób, które wskutek epidemii koronawirusa utraciły możliwość wykonywania pracy, zastanawia się nad podjęciem dorywczej pracy przez internet. Globalna sieć oferuje naprawdę wiele możliwości dodatkowego zarobku dla osób o wielu zróżnicowanych umiejętnościach i kompetencjach. Jak rozpocząć poszukiwania dochodowego (i bezpiecznego!) źródła dochodu on-line?

1. Portale dla osób, pracujących w wolnych zawodach

Wśród osób, których najmniej doświadczyła nieustająca pandemia COVID-19, znajdują się m.in. specjaliści działający w tzw. wolnych zawodach. Specyfika ich pracy pozwala im uniknąć finansowej zależności od wyłącznie jednego pracodawcy i samodzielne szukanie kolejnych zleceń wtedy, gdy uznają to za stosowne. W najbardziej komfortowej sytuacji znajdują się przede wszystkim eksperci z szeroko pojętej branży IT i graficy.

W świetle powyższego stwierdzenia mogłoby się wydawać, że praca przez internet jest skierowana wyłącznie do specjalistów wysokiego szczebla, którzy bez trudu mogą znaleźć zatrudnienie niezależnie od aktualnej sytuacji gospodarczej. Nic bardziej mylnego – w internecie znajduje się wiele miejsc wypełnionymi ogłoszeniami zarówno dla osób działających w branżach technicznych, jak i osób o zdolnościach kreatywnych.

Przykładem portalu zrzeszającego specjalistów z wielu odmiennych dziedzin jest m.in. Fiverr. Warto podkreślić, że zrzesza on nie tylko informatyków, programistów czy grafików. Zlecenia na nim znajdą również m.in. muzycy, poszukiwani przez producentów muzyki oraz twórców gier czy filmików internetowych.

2. Produkcja rękodzieła

Internet oferuje również wiele możliwości zarobkowych dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z pracą z pogranicza IT. Nie czujesz się wystarczająco biegle w internecie, aby używać go do poszukiwania pracy? Wolisz pracować na własnych warunkach, bez konieczności raportowania postępów zleceniodawcy? Jeśli posiadasz zdolności do produkcji rzeczy w duchu handmade, kariera w Internecie stoi przed Tobą otworem.

W ostatnich latach wyraźnie dostrzec można rosnącą popularność wyrobów „chałupniczych”. Na popularności zyskują wszelakie rodzaje ozdoby i dekoracje, a nawet ubrania, powstałe wskutek wytężonej pracy jednej osoby. Tendencja ta stanowi wyraźny odwrót od oferty popularnych sieciówek, które nierzadko oferują wyroby o dość przeciętnej jakości – coraz więcej osób decyduje się zapłacić więcej za tworzone indywidualnie produkty, których nie sposób dostać w standardowym sklepie.

Warto podkreślić również, że rozpoczęcie kariery w branży handmade jest prostsze, niż mogłoby się to wydawać. Na dobry początek wystarczy jedynie uzbroić się w telefon lub aparat fotograficzny i publikować swoje prace na Instagramie lub lokalnych grupach na Facebooku. Wśród licznych zalet tego typu pracy dorobkowej, warto podkreślić również jej elastyczność. Pracujesz wyłącznie tyle, ile chcesz – to od Ciebie zależy, jak wiele przedmiotów chcesz wystawić na sprzedaż.

Potrzebujesz pożyczki na start? Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse

Możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy jest naprawdę wiele. Warto pamiętać jednak, że rozpoczęcie swej małej działalności może wiązać się z nadprogramowymi wydatkami. Skontaktuj się z doradcami TAKTO Finanse – oferujemy tanie pożyczki w 42 ratyach, dzięki którym z łatwością będziesz mógł osiągnąć założone cele, związane z zarabianiem pieniędzy w internecie.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni