Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Made by You. Niedrogie dekoracje świąteczne

DOM ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 08.12.2015

Chcesz, aby Twój dom wyglądał w te święta niesamowicie, a nie masz zbyt dużego budżetu? Wystarczą sprawne ręce i głowa pełna pomysłów. Przyda się też na pewno pomoc maluchów, które przedszkola i szkoły przygotowały dobrze do tego zadania.

Wycinane

„Wycinanki” potrafi robić każdy. Wystarczy kartka bajecznie kolorowego papieru i nożyczki w liczbie sztuk jeden. Do dzieła! Gwiazdki, bałwanki, a renifera zrobisz? Możesz podejść do tematu klasycznie i wycinać wzory w całym arkuszu, z którego potem zrobisz serwetkę na świąteczny stół lub zaszaleć bardziej i zrobić osobne elementy do dowolnego układania na stole lub powieszenia na choince. Albo jeszcze oryginalniej: wyczaruj świąteczną ozdobę na okno.

 

Foto: manualni.pl

Składane

Znacie sztukę origami? Łabędzie, łódki, rybki. Dodajcie do tego motyw świąteczny i efekt murowany. Możecie poprzestać na pięknych gwiazdkach na choinkę albo pokusić się o bardziej zaawanasowaną „składankę” i wyczarować z papieru Mikołaja lub bałwanka w prawdziwym 3D.

 

Składane ozdoby świąteczne

Foto: minifilcus.blogspot.com

Wydziergane

Potrafisz „wyprodukować” ciepły sweter, szalik i skarpety? A co powiesz na wełnianą bombkę? Nikt nie będzie miał takiej choinki jak Twoja i wreszcie znajdziesz sposób na pozbycie się resztek włóczki, które zalegają od dawna w szafie.

 

Wydziergane ozdoby świąteczne

Foto: yadis.pl

Solone

Do wykonania przepięknych figurek i ozdób wystarczy: szklanka mąki, szklanka soli i pół szklanki wody. Wymieszaj w misce mąkę z solą, powoli dolewaj po odrobinie wody i ugniataj masę. Po uzyskaniu gładkiej, jednolitej konsystencji możesz przystąpić do dzieła. Przydadzą się też oczywiście farbki i nieograniczona wyobraźnia.

 

Solne ozdoby świąteczne

Foto: masasolna.pl

 

Największa i najpiękniejsza choinka w mieście? >>> TAKTO Finanse pomoże spełnić świąteczne marzeniaOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni