Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony?

POŻYCZKI Opublikowano: 12.09.2022

Na usługi firmy TAKTO Finanse często decydują się osoby, które z różnych powodów nie mogą się starać o pożyczkę w tradycyjnych bankach. Nasi doradcy pozostają elastyczni, udzielając klientom pozabankowych kredytów online bez zbędnych formalności. Złożyłeś wniosek o dodatkową gotówkę, ale został on odrzucony? Sprawdź, o czym należy pamiętać, ubiegając się o pożyczkę w firmie pozabankowej.

Kto może się starać o pożyczkę pozabankową w TAKTO Finanse?

Wniosek o pożyczkę gotówkową złożyć mogą wyłącznie osoby pomiędzy 21. a 75. rokiem życia, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnej. Co ważne, o gotówkę ubiegać mogą się tylko kredytobiorcy, mający polski adres zameldowania i zamieszkania.

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony, skoro spełniam wszystkie wymagania, zawarte w regulaminie firmy TAKTO Finanse? Należy pamiętać, że dokument z prośbą o pożyczkę pozabankową należy uzupełnić jedynie prawdziwymi informacjami, w pełni aktualnymi na dzień składania wniosku. Aby Twój formularz nie został zweryfikowany negatywnie, przed wysyłką dokumentu sprawdź, czy zapisane w nim dane nie zostały uzupełnione błędnie.

Zadajesz sobie pytanie: dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Sprawdź swoją zdolność kredytową

Choć doradcy z TAKTO Finanse do każdego podchodzą indywidualnie, formularz z prośbą o pożyczkę może zostać przez nich odrzucony z powodu braku zdolności kredytowej klienta. Weryfikując przesłane dokumenty, sprawdzamy informacje o wnioskodawcach, zawarte w takich bazach, jak m.in. BIK, BIG InfoMonitor, ERIF, KRD czy KBIG.

Osoby posiadające negatywne wpisy w swojej historii kredytowej mogą mieć problem z otrzymaniem dodatkowej gotówki. Warto pamiętać, że dzięki bazom doradcy mogą zweryfikować, czy pobrane przez Ciebie wcześniej pożyczki spłacane były terminowo.

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Zadbaj o niezbędne dokumenty

Warto zaznaczyć, że doradcy z TAKTO Finanse akceptują różnorodne formy dochodu, zarówno wynagrodzenie za pracę, jak i specjalne świadczenia, np. emeryturę oraz rentę. Aby wniosek o pożyczkę został pozytywnie zweryfikowany, klient musi przedstawić odpowiedni komplet dokumentów, który poświadczy o jego zdolności kredytowej.

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Osoby, które zadają sobie to pytanie, powinny się upewnić, czy dostarczyły one doradcy wszystkie niezbędne dokumenty. Wnioskodawcy zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę muszą przedstawić druk, potwierdzający stałe wpływy na konto. W przypadku umów cywilnoprawnych kredytobiorca może zostać dodatkowo poproszony o udostępnienie treści samego dokumentu.

Przedsiębiorcy, którzy starają się o pożyczkę gotówkową, muszą z kolei skompletować odpowiednie dokumenty, w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności. Warto zapoznać się z wykazem pism, zamieszczonym na naszej stronie, aby uniknąć ewentualnego odrzucenia wniosku o pożyczkę.

Twój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Skontaktuj się z doradcą TAKTO Finanse, który przeanalizuje Twoją sytuację

W TAKTO Finanse oferujemy konsumenckie pożyczki pozabankowe bez zbędnych, czasochłonnych formalności. Przesłałeś naszym doradcom uzupełniony formularz, otrzymując w odpowiedzi negatywną decyzję kredytową? Jeżeli uważasz, że spełniasz wymagania zawarte w regulaminie TAKTO Finanse, a Twój wniosek nadal jest odrzucany, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który dokładnie rozpatrzy przesłane przez Ciebie dokumenty.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni