Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony?

POŻYCZKI Opublikowano: 12.09.2022

Na usługi firmy TAKTO Finanse często decydują się osoby, które z różnych powodów nie mogą się starać o pożyczkę w tradycyjnych bankach. Nasi doradcy pozostają elastyczni, udzielając klientom pozabankowych kredytów online bez zbędnych formalności. Złożyłeś wniosek o dodatkową gotówkę, ale został on odrzucony? Sprawdź, o czym należy pamiętać, ubiegając się o pożyczkę w firmie pozabankowej.

Kto może się starać o pożyczkę pozabankową w TAKTO Finanse?

Wniosek o pożyczkę gotówkową złożyć mogą wyłącznie osoby pomiędzy 21. a 75. rokiem życia, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnej. Co ważne, o gotówkę ubiegać mogą się tylko kredytobiorcy, mający polski adres zameldowania i zamieszkania.

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony, skoro spełniam wszystkie wymagania, zawarte w regulaminie firmy TAKTO Finanse? Należy pamiętać, że dokument z prośbą o pożyczkę pozabankową należy uzupełnić jedynie prawdziwymi informacjami, w pełni aktualnymi na dzień składania wniosku. Aby Twój formularz nie został zweryfikowany negatywnie, przed wysyłką dokumentu sprawdź, czy zapisane w nim dane nie zostały uzupełnione błędnie.

Zadajesz sobie pytanie: dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Sprawdź swoją zdolność kredytową

Choć doradcy z TAKTO Finanse do każdego podchodzą indywidualnie, formularz z prośbą o pożyczkę może zostać przez nich odrzucony z powodu braku zdolności kredytowej klienta. Weryfikując przesłane dokumenty, sprawdzamy informacje o wnioskodawcach, zawarte w takich bazach, jak m.in. BIK, BIG InfoMonitor, ERIF, KRD czy KBIG.

Osoby posiadające negatywne wpisy w swojej historii kredytowej mogą mieć problem z otrzymaniem dodatkowej gotówki. Warto pamiętać, że dzięki bazom doradcy mogą zweryfikować, czy pobrane przez Ciebie wcześniej pożyczki spłacane były terminowo.

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Zadbaj o niezbędne dokumenty

Warto zaznaczyć, że doradcy z TAKTO Finanse akceptują różnorodne formy dochodu, zarówno wynagrodzenie za pracę, jak i specjalne świadczenia, np. emeryturę oraz rentę. Aby wniosek o pożyczkę został pozytywnie zweryfikowany, klient musi przedstawić odpowiedni komplet dokumentów, który poświadczy o jego zdolności kredytowej.

Dlaczego mój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Osoby, które zadają sobie to pytanie, powinny się upewnić, czy dostarczyły one doradcy wszystkie niezbędne dokumenty. Wnioskodawcy zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę muszą przedstawić druk, potwierdzający stałe wpływy na konto. W przypadku umów cywilnoprawnych kredytobiorca może zostać dodatkowo poproszony o udostępnienie treści samego dokumentu.

Przedsiębiorcy, którzy starają się o pożyczkę gotówkową, muszą z kolei skompletować odpowiednie dokumenty, w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności. Warto zapoznać się z wykazem pism, zamieszczonym na naszej stronie, aby uniknąć ewentualnego odrzucenia wniosku o pożyczkę.

Twój wniosek o pożyczkę został odrzucony? Skontaktuj się z doradcą TAKTO Finanse, który przeanalizuje Twoją sytuację

W TAKTO Finanse oferujemy konsumenckie pożyczki pozabankowe bez zbędnych, czasochłonnych formalności. Przesłałeś naszym doradcom uzupełniony formularz, otrzymując w odpowiedzi negatywną decyzję kredytową? Jeżeli uważasz, że spełniasz wymagania zawarte w regulaminie TAKTO Finanse, a Twój wniosek nadal jest odrzucany, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który dokładnie rozpatrzy przesłane przez Ciebie dokumenty.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni