Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Drugie życie czyli coś z niczego

DOM ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 11.03.2016

Przejrzyj swój dom. Może gdzieś masz zapomniane przedmioty. Pomożemy Ci wyczarować z nich coś zupełnie innego.Marzy Ci się jakiś oryginalny dodatek w mieszkaniu, jakiego nikt inny nie ma, a znajomi będą Ci zazdrościć? Doskonale Cię rozumiemy. I nie, wcale nie musisz wydać na niego fortuny.

 

Rozejrzyj się wśród przedmiotów, jakie już posiadasz, czasami upchnięte na końcu szafki kuchennej, na najwyższej półce w szafie lub w najciemniejszym rogu piwnicy. Część z nich to prawdziwe skarby, które przy odrobinie Twojej pomocy, odżyją i staną się budzącą zachwyt ozdobą.

 

Kolorowy wazon

Już kilka lat trzymasz w szafce w kuchni pustą butelkę o nietypowym kształcie, bo szkoda Ci jej wyrzucić? A może kupiłaś ostatnio drogie wino właśnie ze względu na ozdobne opakowanie, a teraz nie masz pomysłu, co z nim zrobić?

Wazon! Możliwości masz co najmniej kilka, na przykład:

  • namalowanie farbkami do szkła dowolnego wzoru,
  • posmarowanie klejem i obsypanie drobnym lub grubszym brokatem albo obklejenie błyszczącymi cekinami,
  • obwinięcie szczelnie kolorową włóczką (po uprzednim posmarowaniu klejem),
  • pomalowanie na jeden kolor i naklejenie kolorowych naklejek lub innych ozdób, np. guzików.

Fantazyjne kokardy

Chowasz w szafie nieużywaną satynową pościel? Wykorzystaj ją! Idź do znajomej krawcowej i pomyślcie razem, co można z niej fajnego wyczarować. Może ozdobne kokardy do przepięcia przy firance? Albo szarfy do przewiązania i przyozdobienia innych domowych przedmiotów? Pokombinuj, efekt na pewno będzie super!

Magiczny kuferek

Masz w szafie mnóstwo pustych pudełek po butach, które tylko zajmują miejsce? A także masę dokumentów, biżuterii i innych drobiazgów porozrzucanych po całym mieszkaniu? Wykorzystaj pozostałości po bożym narodzeniu lub kup kilka nowych rulonów papieru do pakowania prezentów i obklej nim pudełka. Następnie poukładaj w nich wszystkie mniejsze przedmioty, a same pudełka poustawiaj na szafie. Teraz, kiedy są kolorowe, nie musisz ich już chować w zamknięciu, a w szafie zwolni się miejsce na inne rzeczy. Kolejny plus to porządek w dokumentach i innych drobnych przedmiotach, które będą zebrane w jednym miejscu i osłonięte przed kurzem.

Wesołe doniczki

Często kupujesz kawę lub inne produkty spożywcze w otwieranych puszkach, a kochasz kwiaty doniczkowe i masz ich mnóstwo w mieszkaniu? Stwórz niepowtarzalny „ogródek” na parapecie. Zbierz kilka takich samych pojemników, dokładnie je umyj, a następnie pomaluj na dowolny kolor, nie zapominając o ozdobnych wzorkach. Gotowe dzieła pozostaw do wyschnięcia, a później przesadź w nie małe roślinki. Od razu zrobiło się weselej? Wiedzieliśmy!

 

Spodobało Ci się? To do dzieła! Możliwości jest mnóstwo, a ogranicza Cię jedynie twoja wyobraźnia.
Korzystając z okazji, naproś do zabawy swoje dzieci i spędzić z nimi wesoło i kreatywnie czas.

 

 

Potrzebujesz więcej gotówki na realizację artystycznych wizji? >>> Zwróć się do TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni