Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Dziecięca klasyka zawsze w (dobrej) cenie

DZIECKO OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 26.07.2016

Zastanów się, co Tobie kiedyś sprawiało największą frajdę i podaruj to nowemu pokoleniu.

Kupiłeś niedawno prezent dla swojego dziecka lub pociechy znajomych? Niezależnie od odpowiedzi na pewno kojarzysz dzisiejsze sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi. Mnóstwo kolorów, znanych, reklamowanych firm i samych edukacyjnych produktów. I owszem, możesz iść tą drogą, ale istnieje alternatywa :)


Pamiętasz czym Ty bawiłeś się w dzieciństwie? Podpowiemy: niekoniecznie były to „inteligentne” zabawki na baterie. I źle Ci było? Oczywiście, że nie! Kiedyś dzieci były bardziej kreatywne, potrafiły z drewnianych klocków zrobić najlepszą zabawę na świecie, bez smartfonów, tabletów i innych wynalazków. Biegały szczęśliwe po podwórku, zamiast grać w nową grę na komputerze czy siedzieć na facebooku (tak, tak, kilkulatki też już tam są).

 

Nie idź na łatwiznę, nie kupuj super modnej rzeczy, jaką zachwala pani ekspedientka. Zastanów się, co Tobie kiedyś sprawiało największą frajdę i zaszczep to nowemu pokoleniu. Różnicę poczujesz też w portfelu, bo tradycyjne zabawki w większości przypadków będą dużo tańsze niż te bardziej nowoczesne.

Piłka

Tak, zwykła okrągła piłka :) Ale tutaj konieczny element prezentu, to wyjście z obdarowanym małym mężczyzną na boisko i nauka gry w „nogę”. To może się wydawać dziwne, ale nie wszyscy chłopcy to dzisiaj potrafią.

Bączek

Owalny, kolorowy, z dziubkiem na dole i szybko wirujący po podłodze. Kojarzysz? Niby nic, a ile frajdy. Wiadomo, że siedmiolatka raczej nie zainteresuje, ale roczny brzdąc z pewnością będzie zachwycony.

Klocki

Nie lego, nie duplo, nie w milionie kształtów i kolorów. Najzwyklejsze w świecie, najlepiej drewniane. Niech maluch odkryje w sobie duszę konstruktora, który z niczego potrafi stworzyć coś. Pobudź fantazję dziecka, usiądź z nim i budujcie razem. Gwarantujemy świetną zabawę dla niego i skuteczne odstresowanie się dla Ciebie.

Guma, skakanka, hula hop

Typowo „dziewczyńskie” prezenty, które przy odpowiedniej zachęcie na pewno zostaną pokochane i często używane. Dodatkową wpoją dzieciom nawyk przyjemnego ruchu na świeżym powietrzu.

Chińczyk

Kawałek kolorowej tektury i kilka pionków z plastiku i co w tym fajnego? Oj, dużo! Pokaż małemu człowiekowi, że grać można nie tylko na komórce. Zobaczysz, że zacznie sięgać po planszówkę zawsze, kiedy go odwiedzisz.

Bierki

Niby zwykłe kolorowe patyczki, a ile śmiechu i zabawy. Pokaż dziecku jak grać, a na pewno szybko namówi do tego swoich wszystkich kolegów. Czasami możesz też je pożyczyć i pobawić się ze swoimi znajomymi. Ciekawe komu się bardziej spodoba :)

 

Planujesz dużą niespodziankę dla Malucha? >>> Skorzystaj ze wsparcia TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni