Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Euro 2016 - jak przetrwać z kibicem

DOM ROZRYWKA Opublikowano: 03.06.2016

Nie rozumiesz skąd ta ekscytacja EURO 2016? Ten miesiąc wcale nie musi być taki straszny.

Część z Was na pewno już przebiera nóżkami w oczekiwaniu na 10 czerwca, kiedy wszystko się zacznie. Już nie wspominając o tym, co będzie działo się 2 dni później, kiedy nasi narodowi bohaterowie zmierzą się z Irlandią. Z pewnością są już plany z kim i gdzie będziecie oglądać który mecz.

 

Jeśli to było o Was, to przestańcie czytać…


Ten artykuł jest dla drugiej części społeczeństwa. Tej, która totalnie nie rozumie skąd ta ekscytacja, bo co fajnego jest w dwóch grupkach facetów biegających za jedną piłką? I nie, nie, nie będziemy szufladkować i twierdzić, że są same kobiety :)

 

A naszym celem na dziś jest pomóc właśnie tym osobom przetrwać ten miesiąc.

 

Poziom podstawowy: Uszanuj

Jeśli naprawdę totalnie nie rozumiesz miłości do piłki swojego męża / partnerki / syna / wnuczki, to ją chociaż zaakceptuj. Nie miej pretensji, że w TE dni nie pójdzie z Tobą na zakupy / nie zaplanuje romantycznego wieczora / nie zagra w szachy. Pozwól jej lub jemu oddać się swojej pasji, bez obaw o konsekwencje, np. w postaci cichego tygodnia w domu. Zastanów się, co Ty lubisz robić i jakbyś się czuł / czuła, gdyby ktoś bliski przeszkadzał Ci w tym i zabraniał. Średnio miło, prawda? Poza tym pomyśl pozytywnie, to tylko lekko ponad 4 tygodnie i potem wszystko wróci do normy.

 

Poziom średniozaawansowany: Pomóż

Nadal nie wiesz, co w tym fajnego, ale rozumiesz, że to dla niej / niego ważne. Chcesz być tego częścią, ale wiesz, że nie wytrzymasz tych 90 min przed telewizorem? To nic, możesz w inny sposób okazać swoje zaangażowanie. Wyręcz kibica w jego obowiązkach, które przypadają akurat w porze meczu, przygotuj pyszne przekąski na domowy seans meczowy, kup akcesoria związane z euro i zrób mu niespodziankę. Szybko przekonasz się, że to poświecenie warte jest wdzięczności, jaką zobaczysz w jego oczach.  

 

Poziom zaawansowany: Polub

A może jednak ta piłka wcale nie jest taka straszna, jak Ci się wydawało? Zmuś się do wspólnego oglądania, spróbuj zrozumieć zasady, pytaj, jak czegoś nie rozumiesz (byle nie wtedy, kiedy nasi strzelają gola). Kto wie, może po kilku razach będziesz kibicować najgłośniej z oglądających. Tym bardziej, że polska drużyna naprawdę ma duże szanse zaskoczyć nas efektami. Może więc jeśli nie miłość do piłki, to odezwie się w Tobie patriotyzm. Poza tym spędzicie razem bezcenne chwile, a ta druga osoba z pewnością doceni Twoje starania i odwdzięczy się tym samym.

To co? Odliczamy razem do pierwszego gwizdka?
Wszystkich wielbicieli piłki nożnej zapraszamy też na fanpage Taktotwórców, na którym szykujemy coś specjalnego na EURO :)

 

 

Chcesz zrobić niespodziankę ukochanemu kibicowi? >>> Z TAKTO Finanse na pewno się udaOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni