Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Kobiety chudną, a faceci, co robią na Nowy Rok?

ROZRYWKA Opublikowano: 08.01.2016

Przedstawiamy kilka męskich sposobów na relaks. Dla każdego coś dobrego i niekoniecznie super drogiego.

Nowy Rok to zawsze czas nowego. Podsumowujesz minione 12 miesięcy, robisz bilans zysków i strat oraz postanawiasz, co zmienisz i zrealizujesz w kolejnych. A może by tak nowe hobby? Coś, co odciągnie Cię od telewizora i kanapy albo komputera, oderwie od szarej codzienności i sprawi prawdziwą radość?

 

Przedstawiamy kilka męskich sposobów na relaks. Dla każdego coś dobrego i niekoniecznie super drogiego.

Sklejanie modeli

Jako mały chłopiec lubiłeś bawić się samolotami lub okrętami? Może ta fascynacja w Tobie pozostała do dzisiaj? Wygooglaj sklep modelarski w Twojej okolicy, odwiedź go, rozejrzyj się i porozmawiaj ze sprzedawcą, który na pewno pomoże w wyborze. Jeśli to twój modelarski debiut, to poproś o prosty model, do niego farbka, klej, nożyk i do dzieła! Podstawowy zestaw możesz mieć już nawet za 50 zł. Tylko konieczna będzie cierpliwość, inaczej zamiast odskoczni od codziennych stresów zafundujesz sobie kolejne nerwy. Powodzenia!

Ważenie piwa

Próbowałeś już różnych metod na odreagowanie i nic nie pomaga? Połącz dwie przyjemności: własnoręczne tworzenie czegoś oraz ulubiony smak chłodnego piwa.

Jak zacząć? Drogi są dwie. Prostsza to zakup specjalnej maszyny do warzenia piwa, która pozwoli wykonać własny trunek szybciej i bez specjalistycznej wiedzy. Jednak głodnym wyzwań koneserom zdecydowanie bardziej polecamy tradycyjną metodę, do której potrzebne będzie dodatkowych akcesoriów, jak np. pojemnik fermentacyjny, kranik, kapslownica. Możesz poszukać w Internecie gotowych zestawów, dostępnych już nawet za około 150 zł.

Czy to legalne? Jak najbardziej, możesz wytwarzać chmielowy napój na własny użytek i raczyć się nim z przyjaciółmi pod warunkiem, że nie bierzesz od nich za to żadnych pieniędzy :)

Sztuki walki

Nie lubisz siłowni, a bieganie Cię nudzi? Spróbuj czegoś innego. Poszukaj w swojej okolicy szkoły sztuk walki, w której być może odkryjesz swoją nową pasję. I nie musi to być wcale karate, zainteresuj się innymi, mniej popularnymi dyscyplinami, jak np. Muay Thai, Krav Maga, Sambo czy Capoeira.
Dzięki zajęciom poprawisz swoją kondycję, zdrowie oraz samopoczucie. Przy okazji na pewno też zyskają Twoje mięśnie. I jeszcze nabędziesz umiejętność skutecznej obrony, która może przydać się w trudnych życiowych sytuacjach. A jak dobrze poszukasz, to miesięczny karnet spokojnie kupisz nawet poniżej 100 zł.

Gotowanie

Niby dla bab, ale nie bez powodu krąży opinia, że najlepszymi kucharzami na święcie są mężczyźni. Spróbuj, może okaże się, że idealnie przyrządzona wołowina lub krucha i aromatyczna karkówka z grilla, to będzie właśnie Twój sposób na pozbycie się stresu i zaimponowanie znajomym. Tylko nie idź na łatwiznę! Poszukaj ciekawych i nietypowych przepisów. Kto wie, może kolejna edycja Master Chefa to będzie Twój czas?

 

Interesuje Cię coś zupełnie innego? Nie ma problemu! Najważniejsze, abyś wreszcie zaczął to robić! Trzymamy kciuki!

 

Potrzebujesz pomocy w postanowieniach noworocznych? >>> Zwróć się do TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni