Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Ile pieniędzy mogę pożyczyć w TAKTO Finanse?

Opublikowano: 25.11.2020

Ile pieniędzy mogę pożyczyć w TAKTO Finanse? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Ile wynosi maksymalna kwota pożyczki w TAKTO? Jaki jest okres trwania umowy? Jakie kryteria należy spełniać, aby móc ubiegać się o finansowanie? Dzisiejszy wpis poświęciliśmy zagadnieniom, o które najczęściej pytają nasi Klienci. Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, dlaczego długoterminowa pożyczka od TAKTO Finanse może stanowić najlepsze wyjście z podbramkowej sytuacji finansowej.

Ile pieniędzy mogę pożyczyć w TAKTO Finanse?

Maksymalna wartość pożyczki w TAKTO Finanse to 12 0000 złotych. Wysokość kwoty, o którą można się ubiegać, jest związana z miesięcznymi dochodami pożyczkobiorcy. Aby otrzymać długoterminową pożyczkę od TAKTO, na Twoje konto co miesiąc musi wpływać co najmniej 500 zł udokumentowanych środków – minimalna wartość umowy może wynosić 1000 zł.

Na jak długi czas mogę pożyczyć pieniądze w TAKTO Finanse?

Niezależnie od wysokości wnioskowanej pożyczki, całkowity czas trwania umowy pożyczkowej wynosi 42 miesiące. Rozciągnięcie zobowiązania w czasie obniża wysokość miesięcznej należności – kwota raty w TAKTO Finanse zaczyna się już od 56 zł. Podjęcie pożyczki o długim terminie spłaty pomaga zachować elastyczność domowego budżetu i uniknąć wpadnięcia w tzw. spiralę długów, czyli sytuacji, w której jedną chwilówkę spłaca się przy pomocy kolejnej.

Czy mogę zostać Klientem TAKTO Finanse?

Stałe wynagrodzenie w wysokości minimum 500 zł miesięcznie jest jednym z dwóch najważniejszych warunków pozytywnego rozpatrzenia wniosku pożyczkowego. Drugim istotnym kryterium jest brak negatywnych wpisów w historii kredytowej – osoby, które posiadają nieuregulowane zobowiązania w biurach informacji gospodarczej, nie mogą skorzystać z oferty pożyczkowej.

Czy pożyczka w TAKTO wymaga zaświadczenia o zarobkach?

Osoby, które pragną wystąpić o błyskawiczną pożyczkę w TAKTO Finanse, nie muszą posiadać zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy. Do weryfikacji dochodów wystarczy jedynie napisane samodzielnie oświadczenie (uzupełnione potwierdzeniem przelewów bankowych), a jedynym niezbędnym dokumentem stanie się ważny dowód osobisty.

Jak szybka jest pożyczka od TAKTO Finanse?

 

 

 

Długoterminowa pożyczka TAKTO Finanse może wpłynąć na Twoje konto już w kwadrans. Jeśli wypełnisz wniosek w godzinach pracy naszych konsultantów, błyskawicznie sprawdzą oni Twoją zdolność pożyczką i dopełnią niezbędnych formalności. Zaznacz interesującą Cię kwotę finansowania, uzupełnij formularz o niezbędne dane osobiste i czekaj na przelew!

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Pożyczka od TAKTO Finanse jest dostosowana do obecnych wymogów Tarczy Antykryzysowej. To oferta o niskich odsetkach i długim terminie spłaty, dzięki którym bez trudu będziesz w stanie uwzględnić ratę w miesięcznym budżecie. Nasza firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – jesteśmy posiadaczami certyfikatu Audytu Etycznego i przestrzegamy wytycznych, zapisanych w Zasadach Dobrych Praktyk. Odwiedź naszą stronę internetową, wypełnij wniosek i zostań Klientem TAKTO Finanse!

 

 brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni