Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak ją uszczęśliwić? Inspiracje na Dzień Kobiet

ROZRYWKA Opublikowano: 02.03.2016

Przewodnik po damskich prezentach.

Dzień Kobiet świętujemy od 1910 roku, w Polsce na szeroką skale był rozpropagowany w czasach PRL, skąd wywodzi się tradycja dawania goździków i tulipanów w tym dniu. Jeżeli nadal nie wiesz co kupić, podpowiemy!

 

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po damskich prezentach.

Dla Mamy

Wszystkie mamy to super-kobiety, które pamiętają o wszystkim i zawsze we wszystkim pomogą. Podaruj im chwile wytchnienia. Może to być bon do kosmetyczki, na masaż albo do SPA. Jeżeli nie masz takiego budżetu, możesz zorganizować spa w domowych warunkach, przygotować kąpiel z pianą i olejkami, zapalić świece w łazience, wręczyć ulubiony magazyn oraz pudełko czekoladek. Najważniejsze to dać jej świętować w spokoju.

Dla Przyjaciółki

Najlepszy upominek, jaki możesz sprawić swojej koleżance, to czas spędzony z nią. Kolekcjonujcie piękne wspomnienia zamiast materialnych przedmiotów. Możesz kupić bilety do kina na Wasz ulubiony rodzaj filmów, na koncert czy warsztaty artystyczne. Nauczycie się nowych umiejętności i stworzycie coś od zera. To mogą być witraże, garncarstwo czy własnoręcznie wykonana biżuteria. Pomyśl, co lubicie robić razem!

Dla Babci

Klasyczny bukiet kwiatów, ramka ze zdjęciem rodzinnym, ciekawa książka (może w formie audiobooka na płycie?) ucieszy każdą babcię. Z wiekiem trzeba coraz bardziej dbać o zdrowie, więc miłym dodatkiem do prezentu będzie kompleks dobrych witamin lub nalewka malinowa, która ma działanie bakteriobójcze i obniża ciśnienie.

Dla Córki

Młode pokolenie nie rozstaje się telefonem ani na sekundę, więc doskonałym prezentem może być etui w ulubionym kolorze lub w formie wesołego zwierzaka. Nastoletnie kobiety bywają kapryśne :) Jeżeli nie jesteś pewien, co jej się spodoba, najbezpieczniejszym prezentem będzie karta upominkowa, np. do sieciówki z ubraniami, drogerii czy kawiarni. Dopełnieniem podarunku mogą być ulubione słodycze, o ile nie jest na diecie ;)

Dla Żony

Kobiety to takie małe sroki i kochają błyskotki. Nowe kolczyki, bransoletka czy naszyjnik na pewno ją ucieszy. Jeżeli dysponujesz większą gotówką, eleganckim i praktycznym prezentem będzie zegarek. Sprawdź, czy nie kończą się jej przypadkiem ulubione perfumy, nowy flakonik też będzie idealną niespodzianką. Dla odważniejszych polecamy bieliznę.

 

Gdy w tym dniu nie możesz się zobaczyć z ważną dla Ciebie Kobietą, nie zapominaj o poczcie kwiatowej (www.pocztakwiatowa.pl) i wyślij jej piękny bukiet, przekazując tym bardzo ważne słowo: „Pamiętam”.

 

 

Masz już oryginalny pomysł, ale potrzebujesz gotówki? >>> Zaszalej z TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni