Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak go zaskoczyć? Pomysły na Dzień Mężczyzny

ROZRYWKA Opublikowano: 04.03.2016

Dzień Mężczyzny stanowi doskonałą okazja do złożenia życzeń i kupienia prezentu bliskiemu Panu.

Nie tylko kobiety obchodzą swoje święto. Od niedawna w kalendarzu w ramach równości płci pojawił się Dzień Mężczyzny. Tradycja święta zapoczątkowana została w 1999 roku i na świecie Międzynarodowy Dzień Mężczyzny obchodzony jest 19 listopada. W Polsce przyjęła się jednak data 10 marca, dwa dni po święcie kobiet.

 

Wśród młodzieży i studentów popularną datą jest z kolei 30 września, kiedy obchodzą Dzień Chłopaka. Dzień Mężczyzny nie jest tak popularny jak Dzień Kobiet, mimo to stanowi doskonałą okazja do złożenia życzeń i kupienia prezentu bliskiemu mężczyźnie.

Hobby

Mężczyźni uwielbiają praktyczne prezenty. Jeżeli jest zapalonym biegaczem, rowerzystą, wędkarzem albo po prostu kocha swój samochód, kup coś co rozwinie jego pasję, np. nowe buty, rakietę do squacha, spławiki, zestaw środków do czyszczenia auta. Może to też być koszulka sportowa, nowy bidon czy interesująca książka na temat jego pasji. Pokaż mu, że cenisz jego zainteresowania.

Dodatki

Jeżeli praca wymaga od niego odpowiedniego dress codu, możesz uzupełnić jego codzienny strój o elegancką skórzaną aktówkę, srebrny wizytownik, drewniane etui na telefon czy spinki do mankietów. Jeżeli zawsze pije poranną kawę w biegu, kup mu kubek termiczny, a dla palaczy polecamy niezniszczalną zapalniczkę na benzynę.

Gadżety

Mężczyźni nie wyrastają z zabawek. Kup mu jakiś gadżet, a na pewno zobaczysz uśmiech na jego twarzy. To może być zdalnie sterowany dron, model do składania. Poszukaj na stronach ze śmiesznymi przedmiotami – na pewno najdziesz coś pasującego do Twojego mężczyzny. Fanowi komiksów czy postaci filmowych możesz sprawić plakat czy inny przedmiot z jego ulubionym superbohaterem. Fanom elektroniki zawsze przyda się powerbank albo ładowarka na promienie UV. Możesz połączyć praktyczne z pożytecznym, kupując fanowi Star Wars parasol, którego rączka przypomina miecz świetlny :) Ostatnią deską ratunku może być t-shirt ze śmiesznym napisem.

Adrenalina

Spraw mu trochę adrenaliny, niech krew popłynie szybciej i zapamięta ten dzień do końca życia. Fanów motoryzacji można zaprosić na tor gokartowy albo wykupić przejazd wypasionym autem sportowym. Osobom bez lęku wysokości polecamy skok ze spadochronem, lot paralotnią czy zjazd górską tyrolką. Lekcja szermierki czy strzelania do celu może rozwinąć nowy ukryty talent.

 

 

Chcesz mocniej poświętować ze swoim Mężczyzną? >>> Skorzystaj z pomocy TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni