Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak działa pożyczka bez weryfikacji konta?

POŻYCZKI Opublikowano: 07.05.2022

Udzielające pożyczek pozabankowych firmy stają przed trudnym zadaniem – jak pogodzić bezpieczeństwo z wygodą użytkownika, któremu zależy na jak najszybszej i najprostszej procedurze przekazania środków? Jednym z najczęściej wykorzystywanych metod sprawdzenia tożsamości klienta jest symboliczny przelew na grosz lub złotówkę, który pomaga potwierdzić tożsamość pożyczkobiorcy. Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego jest możliwa – z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania fintech, takie jak Kontomatik. Co należy wiedzieć o tej usłudze?

Jak działa pożyczka bez weryfikacji konta dzięki usłudze Kontomatik?

Zadaniem systemu Kontomatik jest szybkie sprawdzenie transakcji bankowych oraz danych personalnych potencjalnego klienta bez konieczności wykonywania przelewu. To skuteczna i błyskawiczna alternatywa dla stosowanego powszechnie do tej pory systemu przelewów weryfikacyjnych. Sprawdzenie tożsamości klienta za pomocą systemu Kontomatik jest wygodne i sprzyja sprawnemu potwierdzeniu zdolności kredytowej klienta. Jest to również rozwiązanie bezpieczne, które wydatnie skraca czas oczekiwania na przyznanie pożyczki.

Pożyczka bez weryfikacji konta, czyli jak skorzystać z Kontomatik?

Oferta naszej firmy to pożyczka bez weryfikacji konta, która korzysta z możliwości oferowanych przez system Kontomatik. Jak skorzystać z jego możliwości krok po kroku? Poniżej przygotowaliśmy skrócony opis mechaniki przyznawania pożyczki w oparciu o ten system wymiany informacji.

Aby pożyczka bez weryfikacji konta mogła trafić do wnioskodawcy, musi on wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz. Przed przesłaniem uzupełnionego wniosku należy upewnić się, że wszystkie wymagane do zawarcia umowy informacje są wpisane poprawnie – ewentualne pomyłki mogą znacząco wpłynąć na przedłużenie procesu weryfikacji wniosku. Warto również mieć pod ręką niezbędne dokumenty – nieodzowny okaże się przede wszystkim dowód osobisty oraz dokument, za pomocą którego będzie można potwierdzić deklarowany dochód.

Sprawdzenie tożsamości pożyczkobiorcy za pomocą usługi Kontomatik przekierowuje go do dedykowanej podstrony, gdzie będzie on mógł wybrać odpowiedni bank i zalogować się na swoje konto. Usługa Kontomatik jest w pełni zaszyfrowana i posiada wszystkie wymagane zabezpieczenia. System Kontomatik pozyskuje z konta niezbędne dane na temat personaliów wnioskodawcy czy przeprowadzonych transakcji.

Jakie korzyści zapewnia nam pożyczka bez weryfikacji konta?

Dlaczego warto postawić na produkt finansowy, który opiera się o system Kontomatik? Jedną z największych zalet takiego rozwiązania jest niewątpliwie prędkość procesowania wniosku. W przeciwieństwie do ofert, w których weryfikacja odbywa się za pomocą symbolicznych przelewów, pożyczka bez weryfikacji konta trwa zazwyczaj kilkanaście minut.

Znalazłeś się w trudnym położeniu i błyskawicznie potrzebujesz dodatkowej gotówki? Skorzystaj z naszej oferty i złóż wniosek o nawet 12 000 złotych, których spłata zostanie podzielona nawet na 42 niskie raty. Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i pozyskaj niezbędne środki, które będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni