Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak uczcić Dzień Sekretarki i Asystentki?

ROZRYWKA Opublikowano: 25.01.2021

Praca w charakterze sekretarki i asystentki wymaga dużej odpowiedzialności, skupienia i terminowości. Każdy, kto choć krótki czas pracował na podobnym stanowisku doskonale wie, że stereotypowe żarty o parzeniu kawy nijak mają się do rzeczywistych obowiązków. 25 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Sekretarki i Asystentki – to doskonała okazja, aby podziękować swojemu pracownikowi za włożony w rozwój firmy trud. Święto to jest również bardzo dobry pretekst do sprawienia sobie własnego e-asystenta.

Co podarować na Dzień Sekretarki i Asystentki?

Planując prezent dla swoich współpracowników, warto postawić na nieprzemijalną klasykę, która z pewnością trafi w gust obdarowanego. Przed wyborem upominku nie zaszkodzi również przeprowadzić niewielkie koleżeńskie śledztwo, dzięki któremu można upewnić się, że wybrany prezent okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

 

Słodkie kosze

Na rynku znajduje się wiele firm, specjalizujących się w komponowaniu zróżnicowanych koszy prezentowych. Centralnym punktem kompozycji mogą być zarówno słodycze, jaki rzemieślnicze herbaty, kawy czy rozmaite dodatki, takie jak syropy czy soki. Warto podkreślić również, że wybrany zestaw można spersonalizować za pomocą odpowiednich grawerów.

 

 

 

 

 

Książka

Dobra lektura to prezent, który nigdy nie wychodzi z mody. Powieść ulubionego autora lub książka, opisująca zainteresowania pracownika to doskonały dowód dobrych relacji, wykraczających wyłącznie poza obszary zawodowe. Co więcej, podarunek ten można ozdobić dedykacją, dzięki której nabierze on bardziej osobistego charakteru.

 

Jak podarować sobie własnego asystenta?

Dzień Sekretarki i Asystentki to doskonały pretekst do podarowania sobie własnego asystenta, który odciąży właściciela w codziennych obowiązkach i pomoże sprawnie zorganizować dzień pełen spotkań i zadań, o których nie wolno zapominać.

Cyfrowy sekretarz, zintegrowany z Twoim telefonem

Na przestrzeni ostatnich lat na rynku pojawiło się wiele urządzeń, przeznaczonych do synchronizacji z najpopularniejszymi wirtualnymi asystentami, takimi jak Siri od Apple, Asystentem Google czy Alexą firmy Amazon. Programy te umożliwiają bezdotykową obsługę telefonu poprzez tworzenie notatek, umawianie spotkań czy przypominania o bieżących wydarzeniach z kalendarza. Na popularności zyskują obecnie urządzenia do salonu czy gabinetu, reagujące na głos domowników, które można zintegrować nie tylko ze smartfonem, lecz również ze sprzętami w obrębie inteligentnego domu.

Asystent w codziennych pracach domowych

Mechaniczny asystent może wesprzeć Cię również w dopełnieniu bieżących obowiązków w domu. Doskonałym przykładem tej funkcji są m.in. niemal bezobsługowe odkurzacze automatyczne. Samoczynnie odkurzają one wybrane powierzchnie i podjeżdżają do stacji ładowania, niektóre modele wyposażone są w funkcję mapowania powierzchni, dzięki którym istnieje możliwość samodzielnego określenia najszybciej brudzących się miejsc w domu.

Skorzystaj z pożyczki na raty w TAKTO Finanse

Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Szukasz oferty, wyróżniającej się niską ratą miesięczną? Zapoznaj się z produktem TAKTO Finanse, w której będziesz mógł pożyczyć nawet 12 000 zł na 42 miesiące. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i zyskaj bezcenny komfort oraz swobodę.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni