Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak nie ulec świątecznej gorączce i nie przepłacić?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 17.12.2019

Niemal każdy z nas przynajmniej raz w życiu obiecywał sobie, że „w tym roku wszystkie prezenty kupi w listopadzie”. Niestety, plany te często spełzają na niczym. Przyczyną tego najczęściej jest brak czasu. Zdarzają się też sytuacje, w których zupełnie nie mamy pojęcia co kupić. Tego rodzaju impas sprzyja decydowaniu się na niewłaściwe i zbędne prezenty. Łatwiej  jest też przepłacić za wybrany podarunek. Co możemy zrobić, jeśli nie skompletujemy wszystkich prezentów przed połową grudnia?

Nie wstydź się kart podarunkowych

Część osób uważa, że karty podarunkowe nie są właściwym prezentem dla najbliższych. Nie posiadają one odpowiednio osobistego charakteru i traktowane są jako ostatnia deska ratunku. Podejście to jest jednak nieco krzywdzące. To praktyczny i funkcjonalny prezent, który obdarowywana osoba będzie mogła zamienić na przedmioty, które są jej naprawdę niezbędne albo które chciałaby mieć

Chcesz podarować mamie perfumy, lecz nie chcesz ryzykować wydania pieniędzy na nieodpowiedni zapach? Podaruj jej kartę do ulubionej drogerii. Twój tata jest fanem kryminałów, lecz nie wiesz, czy wybrany przez Ciebie tytuł nie znajduje się już w jego biblioteczce? Wybierz kartę upominkową do jednej z księgarni. Coraz więcej firm oferuje możliwość zakupu karty – dlaczego w tym roku nie podarować najbliższym możliwości samodzielnego wyboru prezentu?

 

 

 

 

 

Postaw na zakupy przez Internet

Do zalet zakupów online nie trzeba przekonywać żadnego internauty. Rozmaite sklepy internetowe oraz portale aukcyjne gwarantują swoim użytkownikom niezwykle konkurencyjne ceny oraz swobodną możliwość wyboru kolorów czy wariantów interesujących nas produktu. Sprawia to, że zakupy przez Internet jawi się jako najwygodniejsza, najszybsza i najtańsza opcja do poszukiwania świątecznych prezentów.

Należy również pamiętać o korzyściach, jakie zapewnia możliwość swobodnego wyboru sposobu dostawy. W przypadku, w którym nie mamy czasu na samodzielną wędrówkę po sklepach, zamówione przez nas produkty możemy zamówić bezpośrednio do pracy, okolicznych sklepów bądź kiosków lub licznych paczkomatów.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Każda rodzina ma swoje własne świąteczne zwyczaje. Niektóre Wigilie gromadzą wokół siebie całą rodzinę, inni wolą spotkać się w bardziej kameralnym gronie. Niezależnie od przestrzeganych tradycji, przygotowanie wieczerzy wiąże się z masą pracy. Aby zmniejszyć koszty zorganizowania Wigilii (i przygotować posiłki szybciej), warto podzielić się gotowaniem w obrębie całej rodziny. Jeśli każdy gość przygotuje jedną potrawę we własnym zakresie, gospodarzom pozostaje jedynie nakryć do stołu, nie spędzą również połowy dnia na zmywaniu.

Przygotowanie prezentów i świątecznej kolacji wymaga czasu i pieniędzy. W przynajmniej jednej z tych rzeczy pomóc mogą Ci TAKTO Finanse – pozabankowa firma finansowa, skupiająca się na pożyczkach długoterminowych. W TAKTO Finanse możesz wystąpić nawet o 12 000 złotych, których okres spłaty możesz podzielić na 40 wygodnych rat. Spraw, aby tegoroczne święta przebiegały w spokojnej atmosferze i nie martw się o pieniądze.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni