Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak zmniejszyć wydatki na psa lub kota?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 04.11.2019

Każdy właściciel czworonoga wie, że posiadanie zwierzaka to nie tylko przyjemności. To również wiele zobowiązań, które są zarówno czasochłonne, jak i kosztowne. Oczywiście, osób posiadających futrzastego domownika nie trzeba przekonywać, że na jego zdrowiu nie powinno się oszczędzać. Niezbędne wydatki można jednak zmniejszyć, nie obniżając jednocześnie „poziomu życia” naszego zwierzaka. W jaki sposób?

Kupuj w sklepach internetowych

Aby opłacić koszty, związane z zatrudnianiem pracowników i wynajmem powierzchni użytkowej, stacjonarne sklepy zoologiczne sprzedają swoje produkty drożej, niż te internetowe. Może ona sięgać nawet kilkudziesięciu procent ceny towaru. Oczywiście, sklepy stacjonarne  są nieocenione w kryzysowych przypadkach, takich jak nagły brak karmy czy witamin. Na dłuższą metę warto jednak planować zakupy dla pupila z wyprzedzeniem i robić je w sklepach internetowych.

Zamawiaj wygodnie

Nie masz czasu, aby wybrać się  do sklepu po pracy? Kupujesz karmy w kilkunastokilogramowych workach, i nie masz siły wnosić ich samodzielnie? Twój lokalny sprzedawca posiada raczej ubogą ofertę? Sklepy internetowe są wprost stworzone do Twoich potrzeb. Wiele z nich  oferuje darmową wysyłkę kurierską, którą możesz zsynchronizować z godzinami pracy. Możliwość dostawy za pośrednictwem kuriera to doskonały wybór zwłaszcza dla osób starszych, którym duże zakupy sprawiają problemy. Sklepy zoologiczne online charakteryzują się również ogromną różnorodnością produktów, dzięki czemu bez trudu znajdziesz poszukiwany produkt lub jego zamiennik.

 

 

 

 

 

 

Wybieraj duże paczki

Wielokilogramowe worki z karmą oraz palety dużych puszek to bardzo korzystne ekonomicznie rozwiązanie. W porównaniu do pojedynczych, małych opakowań, różnica w cenie na jednym kilogramie wynosi nawet do kilkunastu złotych.

Porównaj opinie

Każdy duży sklep e-commerce posiada na stronie sekcję komentarzy, w której znajdują się opinie klientów na temat poszczególnych produktów ale i procesu zakupowego, obsługi klienta itp. Sekcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku zakupu nowej, niepróbowanej dotąd karmy czy żwirku. Inni nabywcy pomogą Ci rozwiać obawy i wątpliwości, dzięki czemu łatwiej podejmiesz decyzję.

Korzystaj z programów lojalnościowych

Znaczna część dużych sklepów internetowych prowadzi własne programy lojalnościowe. Klient zbiera punkty za poszczególne zakupy, a zgromadzone środki może zamienić na karmy, zabawki czy witaminy. Istnie również opcja charytatywnego podarowania punktów, które sklep przekazuje wybranym przez siebie schroniskom w postaci karm lub wyposażenia.

Nie lekceważ profilaktyki

Wielu właścicieli zwierząt bagatelizuje zagadnienia związane z profilaktyką. Tymczasem regularne badania pupila mogą chronić przed kosztownym leczeniem czy zabiegami. Wykryte wcześnie nieprawidłowości często można wyleczyć o wiele szybciej, łatwiej i przede wszystkim taniej, niż zaawansowaną chorobę. Cena prewencyjnej wizyty u weterynarza to zaledwie ułamek kosztów, jakie może wywołać zbyt późno zdiagnozowany problem ze zdrowiem zwierzaka. Regularne badania krwi, odrobaczanie i wizyty kontrolne sprawią, że Twój pupil dłużej cieszyć się będzie sprawnością i energią.

Może się jednak zdarzyć, że mimo Twoich starań nagłe wydatki u weterynarza będą nieuniknione. W podbramkowej sytuacji wystąp o pożyczkę do wiarygodnej i rzetelnej firmy, takiej jak TAKTO Finanse. Wydanie decyzji odnośnie finansowania i przelew gotówki na konto zajmują zaledwie kilkadziesiąt minut, dzięki czemu Twój ulubieniec błyskawicznie będzie mógł rozpocząć leczenie.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni