Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Kiedy warto korzystać z promocji?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 06.12.2016

 Szukasz dobrych promocji i okazji cenowych? Przekonaj się, jak zweryfikować czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty z rabatem oraz jak kupować produkty w atrakcyjnych cenach.

Promocja goni promocję – takie wrażenie można odnieść odwiedzając sklepy stacjonarne oraz internetowe. Najlepiej zachować rozwagę i zawsze sprawdzać, czy przeceniony produkt rzeczywiście jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Podpowiemy, w jakich sytuacjach warto korzystać z promocji.

 

Przeceny sezonowe

 

Gdy kończy się sezon jesienno-zimowy w sklepach odzieżowych pojawia się kolekcja wiosenno-letnia, a ubrania z poprzedniej kolekcji są oferowane ze zniżką. Sezonowe przeceny dotyczą też innych branż, np. w okresie jesienno-zimowym z dużym rabatem można kupić meble i akcesoria ogrodowe. Po Bożym Narodzeniu w sklepach z elektroniką pojawiają się liczne rabaty. Gdy planuje się zakup telewizora, telefonu czy tabletu, to zdecydowanie w tym czasie warto zapoznać się z oferowanymi produktami i ich cenami.

 

Outlety i hurtownie

 

Wielu markom zależy na sprzedaży ubrań z poprzednich kolekcji, nawet w bardzo niskich cenach. Sklepy z końcówkami serii są świetnymi miejscami dla łowców okazji. Co prawda, niektóre trendy szybko przestają być modne, ale z ciuchami o klasycznych krojach jest zupełnie inaczej. Niekiedy istnieje też możliwość nabycia produktów w hurtowni, nawet jeśli nie kupujemy w hurtowych ilościach. W ten sposób zaoszczędzimy, unikając płacenia marży, którą naliczają sklepy detaliczne.

 

Oferty last minute

 

Masz wolne wakacje albo jesteś na emeryturze? W takim razie polowanie na oferty last minute jest dla Ciebie stworzone! Gdy część wycieczek się nie sprzeda i pozostają wolne miejsca, w interesie biur podróży się jest szybkie zapełnienie wolnych miejsc. To okazja, żeby wyjechać na egzotyczne wakacje w doskonałej cenie. Można znaleźć także loty samolotowe last minute i za niewielkie pieniądze zwiedzić ciekawe miejsca.

 

Zakup z wyprzedzeniem

 

Planujesz wcześniej wyjazd? Wtedy też możesz sporo zaoszczędzić! Wiele firm świadczących usługi transportu międzymiastowego oferuje zniżki, jeśli dokonasz zakupu wcześniej.

 

Karnety i karty lojalnościowe

 

Bywasz często w danym miejscu i wydajesz w nim pieniądze? Dowiedz się, czy istnieje możliwość kupienia karnetu lub otrzymania karty lojalnościowej. Taka możliwość często istnieje w obiektach sportowych, czasem można kupić karnet na festiwal muzyczny lub filmowy albo bilet uprawniający do zwiedzenia większości muzeów znajdujących się w określonym kraju czy mieście. Jeśli decydujesz się na kartę lojalnościową, zawsze upewnij się, czy na pewno Ci się opłaca pozostać lojalnym wobec określonej marki i czy rzeczywiście czerpiesz korzyści z dokonywania zakupów w konkretnym miejscu.

 

Brakuje dobrych promocji, a zależy Ci na kupieniu czegoś? >>> Pożycz pieniądze od TAKTO Finanse!

 

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni