Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Kontomatik – co to jest i jak działa?

POŻYCZKI Opublikowano: 13.07.2021

Usługa kontomatik jest wykorzystywana do potwierdzenia tożsamości klienta lub pobrania historii transakcji. Stosują ją instytucje bankowe, pożyczkowe oraz niektóre aplikacje mobilne. Sprawdź, czy rozwiązanie to jest bezpieczne i jakie są jego zalety.

Czym jest Kontomatik i jakie są alternatywy?

Sektor usług pożyczkowych należy do pionierów technologicznych i nieustannie modyfikuje swoją ofertę, by była jeszcze bardziej komfortowa i dostępna dla klientów. Przykładem nowoczesnego rozwiązania w duchu przyszłości jest Kontomatik. Aplikacja ta pomaga w sprawny i szybki sposób zaciągnąć pożyczkę.

Warto podkreślić, że Kontomatik jest dostępny już od 2009 roku i wykorzystuje go ponad 100 instytucji pozabankowych na całym świecie. Przed wprowadzeniem w życie aplikacji Kontomatik, potwierdzenie tożsamości następowało poprzez przelew weryfikacyjny. Kontomatik nazywany jest usługą Szybkiej Identyfikacji, pozwala bowiem na jeszcze sprawniejsze wnioskowanie o dodatkowe finansowanie, maksymalnie skracając czas oczekiwania na weryfikację danych.

Czy usługa Kontomatik jest bezpieczna?

Komunikacja klienta z aplikacją Kontomatik jest zabezpieczona certyfikatem i zaszyfrowana, nie ma więc możliwości na próbę wyłudzenia danych podczas przesyłania formularza. Dodatkowo, dane do logowania nie są zapamiętywane przez system, a przekazanie historii rachunku ma charakter jednorazowy.

Warto nadmienić, że rozwiązanie to zgodne jest z rygorystycznymi przepisami unijnymi dotyczącymi bezpieczeństwa danych osobowych czy udostępniania rachunku bankowego. Nie musisz się więc martwić o utratę poufnych informacji.

Jak działa Kontomatik?

  1. Przy wypełnianiu wniosku o pożyczkę TAKTO Finanse wybierz Kontomatik jako metodę weryfikacji tożsamości,
  2. Potwierdź zgodę na dostęp do Twojego konta bankowego,
  3. Kontomatik połączy się z Twoim kontem w bezpieczny, zaszyfrowany sposób,
  4. Aplikacja pobierze niezbędne dane i prześle je do pożyczkodawcy.

Szybka pożyczka z Kontomatik w TAKTO Finanse

TAKTO Finanse wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia, które sprawiają, że ubieganie się o pomoc finansową jest jeszcze łatwiejsze. Jednym z takich działań jest współpraca z bezpieczną i skuteczną aplikacją Kontomatik.

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na pokrycie pilnych wydatków? Oferujemy wsparcie w maksymalnej kwocie 12 tysięcy złotych, które rozłożymy na 40 niskich, komfortowych do spłacenia rat. Nie czekaj, zgłoś się do naszego doradcy finansowego i otrzymaj gotówkę nawet w 15 minut po zaakceptowaniu wniosku.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni