Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Kontomatik – co to jest i jak działa?

POŻYCZKI Opublikowano: 13.07.2021

Usługa kontomatik jest wykorzystywana do potwierdzenia tożsamości klienta lub pobrania historii transakcji. Stosują ją instytucje bankowe, pożyczkowe oraz niektóre aplikacje mobilne. Sprawdź, czy rozwiązanie to jest bezpieczne i jakie są jego zalety.

Kontomatik – co to jest i jak działa?

Czym jest Kontomatik i jakie są alternatywy?

Sektor usług pożyczkowych należy do pionierów technologicznych i nieustannie modyfikuje swoją ofertę, by była jeszcze bardziej komfortowa i dostępna dla klientów. Przykładem nowoczesnego rozwiązania w duchu przyszłości jest Kontomatik. Aplikacja ta pomaga w sprawny i szybki sposób zaciągnąć pożyczkę.

Warto podkreślić, że Kontomatik jest dostępny już od 2009 roku i wykorzystuje go ponad 100 instytucji pozabankowych na całym świecie. Przed wprowadzeniem w życie aplikacji Kontomatik, potwierdzenie tożsamości następowało poprzez przelew weryfikacyjny. Kontomatik nazywany jest usługą Szybkiej Identyfikacji, pozwala bowiem na jeszcze sprawniejsze wnioskowanie o dodatkowe finansowanie, maksymalnie skracając czas oczekiwania na weryfikację danych.

Czy usługa Kontomatik jest bezpieczna?

Komunikacja klienta z aplikacją Kontomatik jest zabezpieczona certyfikatem i zaszyfrowana, nie ma więc możliwości na próbę wyłudzenia danych podczas przesyłania formularza. Dodatkowo, dane do logowania nie są zapamiętywane przez system, a przekazanie historii rachunku ma charakter jednorazowy.

Warto nadmienić, że rozwiązanie to zgodne jest z rygorystycznymi przepisami unijnymi dotyczącymi bezpieczeństwa danych osobowych czy udostępniania rachunku bankowego. Nie musisz się więc martwić o utratę poufnych informacji.

Jak działa Kontomatik?

  1. Przy wypełnianiu wniosku o pożyczkę TAKTO Finanse wybierz Kontomatik jako metodę weryfikacji tożsamości,
  2. Potwierdź zgodę na dostęp do Twojego konta bankowego,
  3. Kontomatik połączy się z Twoim kontem w bezpieczny, zaszyfrowany sposób,
  4. Aplikacja pobierze niezbędne dane i prześle je do pożyczkodawcy.

Szybka pożyczka z Kontomatik w TAKTO Finanse

TAKTO Finanse wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia, które sprawiają, że ubieganie się o pomoc finansową jest jeszcze łatwiejsze. Jednym z takich działań jest współpraca z bezpieczną i skuteczną aplikacją Kontomatik.

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na pokrycie pilnych wydatków? Oferujemy wsparcie w maksymalnej kwocie 12 tysięcy złotych, które rozłożymy na 40 niskich, komfortowych do spłacenia rat. Nie czekaj, zgłoś się do naszego doradcy finansowego i otrzymaj gotówkę nawet w 15 minut po zaakceptowaniu wniosku.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim