Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Kreatywne prezenty na Gwiazdkę, czyli jak zaskoczyć najmłodszych członków rodziny

DZIECKO Opublikowano: 17.12.2019

Nikt nie wypatruje pierwszej gwiazdki z takim napięciem jak dzieci. Wigilia Bożego Narodzenia jest dla nich wyjątkowym dniem, zwieńczonym wyczekiwanymi przez długi czas prezentami. Należy jednak pamiętać, że dzieci to zdecydowanie bardziej wymagający konsumenci od dorosłych. Nie ucieszą się raczej z pary ciepłych skarpet czy książki. Niewłaściwie dobrany prezent może szybko wylądować na kupce starych zabawek.
Jakie więc prezenty zachwycą każde dziecko?

Klocki Lego – uniwersalne i ponadczasowe

Jedną z największych zalet kultowych duńskich zabawek jest ich niesamowita uniwersalność. Klockami Lego bawią się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, a w budowaniu nierzadko pomagają im rodzice. Niektórzy twierdzą wręcz żartobliwie, że rodzicielstwo to znakomita okazja do nadrobienia zaległości w nowinkach w świecie zabawek. Warto również pamiętać, że firma ta posiada prawa do wykorzystania najbardziej ikonicznych marek popkultury – Batman, współpracujący z Harrym Potterem i Chewbaccą, właśnie staje się faktem.

Układanie klocków rozwija kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i sprawność manualną. Elementy z zestawu można ułożyć nie tylko w konstrukcję, przewidzianą przez projektantów. Czy łódź podwodną można przerobić na rakietę kosmiczną? Jak najbardziej! Spraw, aby święta Bożego Narodzenia upłynęły Twoim najbliższym na niczym nieskrępowanej radości z tworzenia.

 

 

 

 

 

 

Monopoly – wstęp do ekonomii w pigułce

Gra Monopoly ma bardzo długą tradycję. Została opatentowana w 1935 roku, trafiła pod strzechy dziesiątek milionów domów na całym świecie i doczekała się setek reedycji specjalnych (związanych m.in. z miastami całego świata czy rozmaitymi uniwersami literackimi i filmowymi). Łatwe do opanowania zasady i przystępna forma rozgrywki czynią z Monopoly jedną z najpopularniejszych gier planszowych w historii.

Monopoly to jeden z tytułów, które łączą przednią zabawę z wartościami edukacyjnymi. Grające w nie dziecko zapoznaje się z podstawowymi pojęciami związanymi z wartością pieniądza. Sukces w Monopoly jest wypadkową odpowiedniego planowania, rozsądnego handlu i odrobiny szczęścia. Podaruj swojemu dziecku prezent, który zapewni zarówno kawał dobrej zabawy, jak i cenną lekcję.

Gry komputerowe to nie tylko siedzenie przed monitorem

Jednym z najczęściej przytaczanych przez przeciwników gier komputerowych argumentów o ich szkodliwości, jest związana z nimi bierna, siedząca postawa, mogąca doprowadzić do zwyrodnień kręgosłupa. Twierdzenie to odchodzi do lamusa wraz z popularyzacją gier, wykorzystujących wirtualną rzeczywistość (VR). Decydując się na zakup dedykowanych okularów dla swojego dziecka, będzie mogło ono wkroczyć w świat licznych gier zręcznościowych. Należy jednak pamiętać, że najbardziej dynamiczne tytuły wymagają sporej ilości wolnego miejsca – przestaw więc stolik i krzesła i wejdź w świat rozgrywki przyszłości.

Opłacenie wszystkich świątecznych prezentów to nie lada wyzwanie dla każdego portfela. Pomóc Ci w tym może TAKTO Finanse – firma specjalizująca się pożyczkach długoterminowych. Wystąp o nawet 12 000 złotych, które będziesz mógł rozłożyć na 40 dostosowanych do Twoich możliwości rat. Spraw wyjątkowe prezenty dla swoich dzieci i uczyń te święta niezapomnianymi.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni