Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Kredyt na leczenie. Kiedy warto opłacić usługi medyczne z pomocą firmy pozabankowej?

POŻYCZKI Opublikowano: 10.09.2022

Koszty związane z leczeniem są wydatkiem, którego nie należy odraczać w czasie. Polacy coraz częściej decydują się na pożyczki pozabankowe, aby opłacić pilne lub nierefundowane przez państwo usługi medyczne. Zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu na leczenie? Zobacz, na jakich warunkach udzielane są pożyczki pozabankowe od TAKTO Finanse.

Kredyt na leczenie nawet do 12 000 złotych

W TAKTO Finanse wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im szybkie pożyczki gotówkowe na dowolny cel. Wnioskodawcy mogą wykorzystać otrzymane środki zarówno do opłacania nagłych, drobnych wydatków, jak i kosztów związanych z pilnym leczeniem.

Obecnie cena pobytu w prywatnym sanatorium lub uzdrowisku oscyluje nawet w granicach 300 złotych za dobę. Chcąc zadbać o kondycję zdrowotną, nie warto zwlekać, próbując oszczędzać miesiącami niewielkie kwoty. Firmy pozabankowe udzielają Polakom wysokich kredytów na leczenie na elastycznych, w pełni jasnych zasadach.

Aby uzyskać pożyczkę na usługi medyczne, wnioskodawca musi przygotować komplet niezbędnych dokumentów, a następnie uzupełnić krótki formularz. Doradcy udzielają kredytów pozabankowych nawet do 12 000 złotych. Co ważne, dbając o komfort klientów TAKTO Finanse, umożliwiamy rozbicie długości spłaty rat nawet na 42 miesiące.

Jakie dokumenty należy przygotować, aby uzyskać kredyt na leczenie?

Aby sfinansować potrzebne usługi medyczne, wnioskodawca, który stara się o pożyczkę gotówkową, powinien przygotować kilka niezbędnych dokumentów. Kredyty na leczenie udzielane są zarówno osobom zatrudnionym w ramach umowy o pracę, jak i zleceniobiorcom.

Podczas udzielania umowy pożyczkowej, doradca poprosi wnioskodawcę o bankowe potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za poprzedni miesiąc kalendarzowy. Klienci udostępniają również takie druki, jak dokument ZUS RMUA oraz zaświadczenie o zatrudnieniu, pozyskane bezpośrednio od pracodawcy.

W przypadku umowy zlecenia lub o dzieło kredytobiorca może zostać dodatkowo poproszony o ukazanie dokumentu zatrudnienia.

Warto przypomnieć, że kredyty na leczenie w TAKTO Finanse udzielane są również przedsiębiorcom oraz osobom, które prowadzą gospodarstwo rolne.

Kredyt na leczenie dla emerytów i rencistów

Zastanawiasz się, czy osoby pobierające świadczenia mogą ubiegać się o pożyczkę pozabankową? Na kredyt na leczenie coraz częściej decydują się renciści, emeryci i osoby na zasiłku przedemerytalnym. Aby cały proces przebiegł sprawnie, wnioskodawca powinien przygotować odpowiedni komplet dokumentów.

W pierwszej kolejności konsultant poprosi klienta o wgląd w dowód osobisty i legitymację. Osoby starające się o kredyt na leczenie powinny dodatkowo przygotować takie druki, jak potwierdzenie wpłynięcia świadczenia z ostatniego miesiąca, najnowszy odcinek pocztowy oraz decyzja o przyznaniu zasiłku.

Stan Twojego zdrowia uległ pogorszeniu? Poznaj ofertę kredytu na leczenie od TAKTO Finanse

Pilny wyjazd do sanatorium, niespodziewany zabieg okulistyczny, niezbędna rehabilitacja – specjaliści z firmy TAKTO Finanse oferują klientom szybki kredyt na leczenie. Szukasz pożyczkodawcy, który udostępni Ci potrzebne środki bez zbędnych formalności? Uzupełnij formularz i poczekaj na kontakt naszego doradcy.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni