Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Jak dobrze i tanio kupować w Internecie?

DOM ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 17.03.2016

Kupowanie w sieci to wygoda, brak straty czasu na szwendanie się po galeriach handlowych oraz oszczędność pieniędzy.

Masz już za sobą pierwsze zakupy przez Internet? Jeśli tak, to zobacz, jak możesz to robić jeszcze lepiej i taniej, a jeśli nie, to w końcu zacznij :)

 

Kupowanie w sieci to nie tylko wygoda i brak straty czasu na szwendanie się po galeriach handlowych, to także (a może przede wszystkim) oszczędność pieniędzy.


Dlaczego w Internecie jest taniej? Firmy internetowe mają zazwyczaj dużo mniejsze koszty utrzymania niż sklepy stacjonarne. Wynika to przede wszystkim z tego, że nie muszą mieć produktów tu i teraz, aby Klient mógł je obejrzeć, zapłacić i od razu zabrać do domu, a co za tym idzie nie potrzebują dużej przestrzeni do ich ekspozycji oraz magazynów do przechowywania.

 

Jak i gdzie zatem szukać, aby faktycznie znaleźć dobre okazje?

 

Wyszukiwarka internetowa

Od tego zaczyna się praktycznie każde poszukiwanie w Internecie. Wujek Google wie przecież wszystko :) Wpisz na www.google.pl nazwę interesującego Cię produktu. Aby większość wyników pochodziła ze sklepów internetowych, do nazwy dodaj słowo „cena”. I teraz wystarczy już tylko przejrzeć wyniki. Tak, wiemy, że jest ich mnóstwo, ale im dalej, tym mniej trafione, więc w praktyce godne uwagi są dwie pierwsze strony.

Sklep internetowy

Widziałeś reklamę konkretnego sklepu online lub polecili Ci go znajomi? Super! Od razu wejdź na podany adres www i odszukaj interesujący Cię produkt. Aby mieć pewność, że to sklep z prawdziwego zdarzenia, poszukaj zakładki z opisem warunków zakupu i dostawy lub poszukaj w Internecie opinii o nim (po raz drugi Google wita).

Porównywarki cenowe

Chcesz sprawdzić jak najwięcej opcji, ale nie masz czasu na zabawy z Google? Skorzystaj z porównywarki cenowej, gdzie wszystkie wyniki będą na pewno dotyczyły sprzedaży danego produktu, a w dodatku od razu zobaczysz, gdzie jest on oferowany w najlepszej cenie. Najpopularniejsze polskie porównywarki cenowe to: www.ceneo.plwww.skapiec.pl i www.nokaut.pl. Dodatkowa korzyść to fakt, że wszystkie pokazane w tych serwisach sklepy są przez nie sprawdzane, więc ryzyko natknięcia się na oszustów jest znikome.

Serwisu aukcyjne i ogłoszeniowe

Kupowanie w sklepach internetowych to tylko jedna z możliwości. Możesz także poszukać osób prywatnych, które mają przedmiot, jakiego poszukujesz i chcą go sprzedać. Może to być produkt nowy, który kupili lub dostali, ale jest im niepotrzebny lub nie spełnia ich wymagać albo używany i sporo tańszy od nowego. Tylko gdzie tych ludzi znaleźć? Tutaj z pomocą przychodzą serwisy ogłoszeniowe, takie jak: www.allegro.pl czy www.olx.pl. Przejrzysty podział na kategorie, wiele ofert ze szczegółowymi opisami, prezentacje sprzedających czyli wygodnie, szybko, bezpiecznie…i tanio!

Zakupy grupowe

Jest jeszcze inna możliwość. Zakupy grupowe początkowo dotyczyły głównie usług, można było więc mniej zapłacić u fryzjera czy za weekendowy wypad do hotelu. Teraz jednak bardzo często są tam także oferty dotyczące przedmiotów i można trafić na prawdziwe perełki cenowe. Polecamy poszukiwania na serwisach: www.groupon.pl, www.cuppon.pl, www.mydeal.pl, www.kupbon.pl, www.fastdeal.pl. Możesz też zerknąć na serwisy grupujące oferty z serwisów grupowych (tak, istnieją takie!), np.: www.grupeo.pl.

 

Na koniec pozostaje nam już tylko życzyć udanych zakupów! :)

 

 

Planujesz większe zakupy w sieci? >>> Zrealizuj je z dodatkową gotówką od TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni