Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Mała (i niedroga) rzecz a cieszy

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 29.12.2015

Każdy zasługuje na chwilę przyjemności, wytchnienia i relaksu.

Każdy zasługuje na chwilę przyjemności, wytchnienia i relaksu. Nie strać Cię? Stać, stać. Każdego stać, bo przyjemność nie musi kosztować fortuny. Zatrzymaj się na chwili w codziennym biegu i zastanów się, co tak naprawdę Cię cieszy i sprawia radość.

 

Może jeszcze kilka lat temu byłeś dużo bardziej zrelaksowany i szczęśliwy niż teraz? Może miałeś swój prosty, ale super skuteczny sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości, który zarzuciłeś, bo praca, bo dzieci, bo urządzanie mieszkania, bo zarabianie pieniędzy.

 

I nieważne ile masz lat. Przyjemność należy się każdemu.

Znajdź swój sposób na relaks.

Taki codzienny i zwyczajny zamiast wyszukanego i drogiego. I jeszcze możesz się mocno zaskoczyć, bo okaże się skuteczniejszy :)

DLA NIEJ

Pachnąca kąpiel

Przecież myjesz się codziennie i nie działa. Tym razem zadziała :) Znajdź czas, kiedy na pewno nikt Ci nie przeszkodzi. Przygotuj ulubioną muzykę oraz pachnące kosmetyki, napełnij wannę gorącą wodą i zapal świecie. A co dalej? Nic…rozkoszuj się nicnierobieniem i odpłyń myślami daleko, daleko.

Dobra książka

Marzysz o dalekich podróżach i niezwykłych przygodach? Zamiast się dalej frustrować że nic z tego nie wychodzi, pożycz trochę wrażeń od tych, którzy mogą sobie pozwolić na takie życie. Poszukaj książek napisanych przez podróżników i zobacz ten szeroki i ciekawy świat ich oczami.

Kawa z przyjaciółką

Ostatni raz widziałyście się dwa miesiące temu, mimo że mieszkanie w jednym mieście? Wiemy, że trudno zgrać grafiki dwóch rodzin, ale może to nie musi być takie gruntownie przygotowane wydarzenie? Wpadnij do niej do pracy lub zadzwoń i zaproś na szybką kawę na mieście. Porozmawiacie, pośmiejecie się jak za starych czasów i od razu świat stanie się bardziej kolorowy.

Spacer

Zawsze uwielbiałaś przyrodę, tylko nie masz kiedy się nią cieszyć? Nie szukaj wymówki! Wybierz się popołudniu do parku, odwiedź ogród botaniczny w Twoim mieście wiosną, zabierz rodzinę w sobotę nad pobliskie jezioro.

DLA NIEGO

Majsterkowanie

Jak byłeś mały to uwielbiałeś składać modele albo pomagać wujkowi w warsztacie? Wróć do tego. Wygospodaruj część mieszkania, w której będziesz mógł spokojnie usiąść i podłubać. A relaks sam Cię dopadnie.

Poranny maraton

Kiedyś biegałeś codziennie, a teraz jesteś na to za stary i zbyt zajęty? Naprawdę w to wierzysz? Dodatkową motywacją niech będzie dla Ciebie to, że akurat ta forma rozrywki oprócz przyjemności da Ci także zdrowie.

Mecz z kolegami

Każdy facet potrzebuje czasem typowo męskiego towarzystwa. I nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Wspólne oglądanie meczu? Wypad na ryby? Wieczorny drink? Byle z głową, abyś drugiego dnia nie miał jej bólu zamiast nowej energii :)

Popołudniowa drzemka

Często czujesz się zmęczony i bez sił? Pozwól sobie na krótką drzemkę zaraz po pracy. Niech to będzie maksymalnie pół godziny, abyś nie rozespał się zbytnio. Podaruj chwilę odpoczynku swojemu ciału, zmysłom i głowie. Lepiej? Przecież mówiliśmy!

 

Nadszedł czas na większą przyjemność? >>> Skorzystaj z oferty TAKTO Finanse i realizuj marzeniaOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni