Zadzwoń: 801 006 206, 22 456 3000 pn-pt 8-21
Napisz do nas: info@taktofinanse.pl

Myślisz o wzięciu pożyczki? To proste!

21.03.2017  

Rozważasz wzięcie pożyczki? Przekonaj się, jakie to proste! Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a zyskasz potrzebne Ci środki. Wszystko to dzięki szybkiej i pewnej pożyczce TAKTO Finanse.Wszystkim nam zdarzają się sytuacje, w których nagle potrzebujemy pieniędzy na nieoczekiwany wydatek. Opłacenie dentysty, mechanika samochodowego czy zakup nowej pralki w miejsce popsutej to nie fanaberia, tylko konieczność. Nie ma się wówczas nad czym zastanawiać – trzeba działać. Z pomocą w sytuacjach mniej lub bardziej nagłych przychodzi Wam pożyczka TAKTO. Jej uproszczona procedura została stworzona, by maksymalnie ułatwić Wam skuteczne działanie w warunkach narastających potrzeb finansowych. Jeśli więc myśleliście, że wzięcie pewnej i bezpiecznej pożyczki, to długi i męczący proces, to byliście w błędzie. W TAKTO ułatwiamy, a nie utrudniamy życie.

 

Warunki

 

Wzięcie pożyczki TAKTO to naprawdę prosta sprawa, jednak musisz spełnić kilka warunków:

 

 

Jeśli spełniasz te warunki, to cała reszta to przysłowiowa pestka. Zastanów się tylko jaka kwota jest Ci potrzebna. Możesz pożyczyć nawet 10 000 zł oraz wybrać dogodny dla Ciebie okres spłaty – od 6 do 36 miesięcy.

 

Bez wychodzenia z domu

 

Najważniejszym ułatwieniem w procedurze wzięcia pożyczki TAKTO jest fakt, że nawet nie musisz wychodzić z domu, by ją dostać. Umowę możemy zawrzeć przez telefon lub kuriera, który dostarczy Ci dokumenty. Ale po kolei:

 

Po pierwsze zadzwoń do nas

 

lub wypełnij formularz kontaktowy. Wstępną decyzję kredytową podejmiemy bardzo szybko – w ciągu zaledwie godziny. Po tym czasie oddzwonimy do Ciebie i przekażemy Ci informację o Twojej aktualnej zdolności kredytowej. Zaproponujemy Ci również dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę i wytłumaczymy Ci, jakie dokumenty będą nam potrzebne do stworzenia umowy.

 

Wyślij dokumenty

 

i to w jakiej formie chcesz – mailem, MMS-em czy faksem – jak Ci wygodniej! Następnie dokonaj tylko autoryzacji przelewając 1 grosz na nasze konto. Inna opcja jest taka, że kurier dostarczy Ci wzór umowy i jednocześnie odbierze wszystkie dokumenty od Ciebie. 

 

Sprawdź stan konta

 

Gdy nasz Dział Akceptacji Kredytów potwierdzi i zaakceptuje wniosek, na Twoje konto zostanie przelana gotówka. W przypadku przelewu przez Blue Media pieniądze znajdą się tam już w 15 minut. Gotówkę możesz również odebrać w dowolnym urzędzie pocztowym.

 

Z TAKTO Finanse dostaniesz potrzebne Ci pieniądze! >>> Skontaktuj się z nami i otrzymaj szybką i pewną pożyczkę!

 


WRÓĆ
 

Wykorzystujemy pliki cookies SPRAWDŹ JAK