Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Myślisz o wzięciu pożyczki? To proste!

POŻYCZKI Opublikowano: 21.03.2017

Rozważasz wzięcie pożyczki? Przekonaj się, jakie to proste! Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a zyskasz potrzebne Ci środki. Wszystko to dzięki szybkiej i pewnej pożyczce TAKTO Finanse.Wszystkim nam zdarzają się sytuacje, w których nagle potrzebujemy pieniędzy na nieoczekiwany wydatek. Opłacenie dentysty, mechanika samochodowego czy zakup nowej pralki w miejsce popsutej to nie fanaberia, tylko konieczność. Nie ma się wówczas nad czym zastanawiać – trzeba działać. Z pomocą w sytuacjach mniej lub bardziej nagłych przychodzi Wam pożyczka TAKTO. Jej uproszczona procedura została stworzona, by maksymalnie ułatwić Wam skuteczne działanie w warunkach narastających potrzeb finansowych. Jeśli więc myśleliście, że wzięcie pewnej i bezpiecznej pożyczki, to długi i męczący proces, to byliście w błędzie. W TAKTO ułatwiamy, a nie utrudniamy życie.

 

Warunki

 

Wzięcie pożyczki TAKTO to naprawdę prosta sprawa, jednak musisz spełnić kilka warunków:

 

 

Jeśli spełniasz te warunki, to cała reszta to przysłowiowa pestka. Zastanów się tylko jaka kwota jest Ci potrzebna. Możesz pożyczyć nawet 12 000 zł oraz wybrać dogodny dla Ciebie okres spłaty – od 6 do 42 miesiące.

 

Bez wychodzenia z domu

 

Najważniejszym ułatwieniem w procedurze wzięcia pożyczki TAKTO jest fakt, że nawet nie musisz wychodzić z domu, by ją dostać. Umowę możemy zawrzeć przez telefon lub kuriera, który dostarczy Ci dokumenty. Ale po kolei:

 

Po pierwsze zadzwoń do nas

 

lub wypełnij formularz kontaktowy. Wstępną decyzję kredytową podejmiemy bardzo szybko – w ciągu zaledwie godziny. Po tym czasie oddzwonimy do Ciebie i przekażemy Ci informację o Twojej aktualnej zdolności kredytowej. Zaproponujemy Ci również dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę i wytłumaczymy Ci, jakie dokumenty będą nam potrzebne do stworzenia umowy.

 

Wyślij dokumenty

 

i to w jakiej formie chcesz – mailem, MMS-em czy faksem – jak Ci wygodniej! Następnie dokonaj tylko autoryzacji przelewając 1 grosz na nasze konto. Inna opcja jest taka, że kurier dostarczy Ci wzór umowy i jednocześnie odbierze wszystkie dokumenty od Ciebie. 

 

Sprawdź stan konta

 

Gdy nasz Dział Akceptacji Kredytów potwierdzi i zaakceptuje wniosek, na Twoje konto zostanie przelana gotówka. W przypadku przelewu przez Blue Media pieniądze znajdą się tam już w 15 minut. Gotówkę możesz również odebrać w dowolnym urzędzie pocztowym.

 

Z TAKTO Finanse dostaniesz potrzebne Ci pieniądze! >>> Skontaktuj się z nami i otrzymaj szybką i pewną pożyczkę!

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni