Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Na co przeznaczyć 1000 zł?

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 07.04.2017

Co gdybyś... Niespodziewanie dostał nagle 1000 zł? Poradzimy, na co warto przeznaczyć taką kwotę, by być zadowolonymKażdy z nas stara się zarządzać swoim budżetem najlepiej jak potrafi i przewidywać wydatki. Co, gdyby się jednak okazało, że pewnego miesiąca macie do zagospodarowania dodatkowy 1000 zł? Na co byście go przeznaczyli? W artykule podsuwamy Wam praktyczne pomysły.

 

Nowy telefon

 

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez telefonu komórkowego. Nowoczesny smartfon ma do zaoferowania znacznie więcej opcji niż samą opcję wykonywania połączeń telefonicznych – pozwala nam korzystać z internetu, tworzyć notatki, prowadzić kalendarz, słuchać muzyki, oglądać filmy, grać w gry, korzystać z portali społecznościowych i z całego mnóstwa przydatnych aplikacji oraz dokonywać zakupów online w każdym miejscu, w którym się znajdujemy. Smartfon umila nam czas, gdy się nudzimy, pomaga utrzymywać kontakt z bliskimi oraz doskonale sprawdza się jako narzędzie pracy. Jego posiadanie przynosi bardzo wiele korzyści i pozwala cieszyć się zdobyczami najnowszych technologii.

 

Odświeżenie wystroju mieszkania

 

W Polskich domach wyraźnie zaznacza się pewna tendencja – lubimy albo zrobić całościowy remont mieszkania, albo całymi latami potrafimy nic nie zmieniać w domu. Tymczasem strategia małych kroków jest najlepsza – nie nadwyręża naszego budżetu, pozwala być na czasie z trendami w wystroju wnętrz i mieszkać wygodnie. 1000 zł można więc z powodzeniem przeznaczyć na odmalowanie ścian w mieszkaniu lub zakup nowej sofy. W każdym domu znajdzie jest coś, co wymaga naprawy lub wymiany, w przypadku nieoczekiwanego przypływu gotówki, warto więc naprawić tego typu drobiazgi, by uniknąć awarii oraz dużych wydatków.

 

SPA lub wycieczka

 

Zdrowy rozsądek podpowiada nam, że są potrzeby ważne, jak i te mniej istotne, jednak czasem warto po prostu sprawić sobie przyjemność! Bardzo ważne jest, by oderwać się od codziennych obowiązków. Dodatkowe 1000 zł warto więc nieraz wydać na coś bardziej fantazyjnego niż na remont czy nowy telefon. Doskonałym lekarstwem na zmęczenie i gorsze samopoczucie może być na przykład sprawienie sobie i swojej drugiej połówce niespodzianki w postaci wypadu do SPA lub na weekend w góry. Tego typu przyjemność z pewnością pozwoli Wam naładować baterie na kolejny pracowity tydzień oraz spędzić cudowny czas z bliską osobą.

 

Brakuje Ci 1000 zł na nowy telefon, remont, wycieczkę albo coś innego? >>> Zdobądź pieniądze w TAKTO Finanse!Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni