Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Najlepsze prezenty na walentynki

ROZRYWKA Opublikowano: 03.02.2017

 Szukasz prezentu dla ukochanej osoby? Poznaj propozycje najlepszych walentynkowych podarunków, które sprawią wiele radości Twojej drugiej połówce!Zastanawiasz się, co podarować swojej drugiej połówce? Zaskocz ukochaną osobę i daj jej coś, co wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy! Nie wiesz, co sprawi radość Twojemu partnerowi/Twojej partnerce? Poznaj nasze propozycje walentynkowych prezentów!

 

Personalizowany podarunek

 

Często najbardziej cieszy coś… osobistego. A w dzisiejszych czasach takim może stać się praktycznie każdy przedmiot. Z łatwością znajdziesz firmy oferujące personalizowane prezenty. Imię Twoje i ukochanej osoby może zostać wygrawerowane np. na kieliszkach wina czy na słoiku na łakocie. Możesz także zamówić koszulkę albo ozdobną poduszkę z nadrukowanym napisem z zabawnym powiedzonkiem ukochanej osoby. Wybór personalizowanych przedmiotów jest ogromny. Personalizowane mogą być wino, nosidło na piwo, kubek termiczny, ręcznik, książka kucharska, fartuszek kuchenny, torba na zakupy, deska do krojenia czy wino. Ciekawym pomysłem jest również zamówienie personalizowanej okładki gazety z artykułem na temat Twojej drugiej połówki lub Waszą romantyczną historią.

 

W kształcie serca

 

Walentynkowy prezent w kształcie serca wydaje C się czymś banalnym? Niektóre z propozycji są naprawdę wyjątkowe, np. kubek w kształcie serca, elegancka taca o takiej formie lub pudełko, w które zapakujesz prezent. Również oryginalne rękodzieło (np. kolczyki) w kształcie serca może być dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej.

 

By było cieplej

 

Jak pokazać ukochanej osobie jak wielkim ciepłem ją darzysz? Na przykład podarowując jej ładny przedmiot, dzięki któremu się ogrzeje. Możesz kupić ogrzewacz w kształcie serca, który bardzo się przydaje w chłodne dni do ogrzewania zmarzniętych dłoni, wręczyć drugiej połówce kubek w ocieplaczu w serca lub kubek, na jakim pod wpływem ciepła będzie się pojawiać np. wasze wspólne zdjęcie, zabawny obrazek albo napis „Kocham Cię”. Z pewnością ukochana osoba ucieszy się z ładnych ciepłych rękawiczek, nauszników, szalika, swetra i skarpetek antypoślizgowych w ciekawy wzór. Wspaniałym pomysłem będzie także sensualny masaż gorącą czekoladą czy masaż gorącymi kamieniami.

 

Chcesz sprawić drugiej połówkę ogromną radość? >>> Pożycz w TAKTO Finanse pieniądze, dzięki którym uszczęśliwisz ukochaną osobę!Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni